Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A friss/meleg étel iránti...

A friss/meleg étel iránti imádatnak van mélyebb spirituális gyökere?

Figyelt kérdés

Mindíg is ha tehettem inkább friss ételekre vágytam. Ha lehet választani a főtt meleg étel és szendvics közt mindíg a főtt ételt választja az ember. Vajon miért?


Sokszor van úgy, hogy akkor is főtt ételt vagy friss melegszendvicset veszünk, ha otthon van megmaradt étel. Nemrég olvastam Kisfaludy György időfizikus cikkében hogy ez miért lehet így. Kiderült hogy minden emberben így van.Az időfizikus szerint a fény miatt lehet ez. A friss főtt ételben benne van a friss fény, míg a hűtőben tárolt maradékból már kimegy. Magam nem igazán értem ezt de az érdekes egybeesés, hogy szeretem a világos, napos szobákat és a friss ételeket is. El tudná valaki érthetően magyarázni ezt a fényes dolgot?


2019. aug. 28. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak annyit jelent, hogy a tulelesi oszton es a vagyak miatt az egeszseges, termeszetes etekhez kotodunk.
2019. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez ösztönös. A romlott hús szagától sem véletlenül undorodunk, hanem mert megbetegszünk ha megesszük.

Nem is olyan régen ez egyet jelentett a túléléssel.

2019. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Időfizikus" :D :D

Egyik legnagyobb szélhámos.

2019. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

fagyit nem szereted? Sok benne a "hideg-feny"?

a nem meleg friss gyumolcsot nem szereted?

de lehetne felhozni barmit

persze a novenyekbe eleve sok a feny "tudom"...

de egy melegitett gyumolcs rosszabb,

neked jobb? Feny tobb lesz benne?

Van ertelme ennek? Szorakozni jo persze

2019. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!