Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan találtad meg a hozzád...

Hogyan találtad meg a hozzád hasonlóan magas rezgésű, spirituális érdeklődésű partnered, aki fejlődésre inspirál, és akivel harmóniában tudsz élni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 19:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%

Sehogy.

Mindig is magányos farkas voltam. Egy ideje még a telefonom sincs bekapcsolva, hogy ne érjen el senki. Már nem akarok senkinek magyarázkodni.

Egyébként nem lehet fejlődni. A fejlődés az emberi elme illúziója.

A fejlődés a kitágulással egyenlő, a spiritualitáshoz pedig összehúzódás szükségeltetik, tehát az illúziók szertefoszlatása.

A spirituális fejlődés tehát valójában nem azt jelenti, hogy megértesz valamit, és ezáltal "többé válasz", hanem épp ellenkezőleg, megszabadulsz bizonyos illúzióktól, "kevesebb leszel", de ezáltal mégis közelebb kerülsz az igazsághoz. A végső igazság nem egyenlő semmilyen tudati tartalommal, tehát minél üresebb a tudatod, annál közelebb vagy a forráshoz. Maga az üres tudat a behatárolhatatlan és megfoghatatlan végső igazság.

2019. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
Pfff :D :D
2019. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 ******?! ***** válasza:
0%
Nem
2019. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Mások válaszai is érdekelnek ám! Figyelem a kérdést.

2019. aug. 23. 19:49
 5/25 anonim ***** válasza:
42%

#4

Egyébként egy bizonyos tudatállapot "elérése" után egyáltalán nem vágysz társra. Senkire és semmire.

Te még mindig keresel valamit, valakit, hogy csökkentsd a boldogtalanságod, mert nem ismerted még fel, hogy maga a vágy okozza a boldogtalanságot.

2019. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%

Elöször is tisztázni kellene, hogy mit jelent a rezgés. Ezzel kapcsolatban javaslom a következő wiki oldalt: [link]


Na ha figyelmesen elolvasod a cikket akkor rájössz, hogy nincs olyan, hogy magas rezgésű. A rezgés az a mozgás oszcilláló jellegére utal. Nincs alacsony vagy magas rezgés. A rezgés sebessége a frekvencia, a frekvencia mértékegysége a Hertz (Hz). Egy rezgés lehet pl alacsony frekvenciájú. Pl mondjuk a 20Hz az emberi fül számára már elég alacsony, sokan nem is hallják. A zenei A hang frekvenciája 440Hz. Az emberi hallásküszöb kb 20.000Hz (másképpen 20kHz). Természetesen ez változik a korral.


Namost, hogy ezt tisztáztuk érdemes lenne azt is tisztázni, hogy a magas rezgés mit jelent egy embernél? Egyáltalán mije rezeg és milyen frekvencia számít magasnak? pl 10kHz vagy 10MHz?

2019. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
9%
Természetesen beszélhetünk nem periodikus, asszimetrikus rezgésekről is, de azzal (szerintem) nehéz lenne harmóniában élni ezért ezeket kihagytam az előző válaszomból és csak a szinuszos rezgésre koncentráltam.
2019. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Szerelmesek lettünk és egybekeltünk, és azóta is harmóniában élünk.

Hátborzongatóan magas rezgésű, spirituális,fejlődésre inspiráló különleges dolog ez,

évezredek óta nem volt, és nem lesz ilyen a világon.

2019. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásaitokat!


Mások válaszai is érdekelnek, figyelem a kérdést továbbra is.

2019. aug. 23. 20:31
 10/25 anonim ***** válasza:
64%
Sors. Készen álltam e leckére. Gyakorlom magam.
2019. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!