Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudom de van egy olyan...

Nem tudom de van egy olyan erzesem h a Sátán volt az szerintetek?

Figyelt kérdés

Sokszor tortentek velem paranormalis dolgok es a tesommal ( aki egy indigo) de az a fura h ha az anyukam ott volt soha nm tortent semmi....

A lenyeg h egyedul voltam otthon este es teljesen sotet volt az egesz hazban . A nappaliba szamitogepeztem amikor lepteket hallottam a folyosorol majd megszolalt egy ferfi hang elosszor suttogott majd egyre hangosabban beszelt (nem ertettem h mit mond ) lassan kimentem megnezni h mi volt de mire kiertem a folyosora nm hallottam semmit es nm is volt ott senki ..... par evvel kesob elkezdtem sátánista dolgokkal foglalkozni es tervezek egy beavatasi szertartast is . Az lenne a kerdesem h az a hang mi lehetett? Esetleg Démon vagy maga a Sátán ?( Sátánrol meg nm tudok sokat azert teszem fol ezt a kerdest ....



2019. szept. 2. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Sátán nem létezik, ő egy szimbólumkép, amit a gyakorló tudatalattija formál.

Lucifer léteik, de nem sok köze van valláshoz, meg ilyen szertartásokhoz, persze alacsony szinten is lehet ezt-azt, de ami nem spirituális inditatású, nincs sok értelme.

Valamiféle entitás volt. Nem démon, de nem tudom mi, de ez mindegy is. Ott volt valami, és ennyi.


Sok jót a szertartáshoz.

2019. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ne csinálj ilyeneket, inkább imádkozz a védőangyalodhoz és Istenhez.

Itt van 2 ilyen kérdés, nagyon rosszul sülhet el.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..


Szép napot.

2019. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

Se Lucifer, se sátán, se démonok, se angyalok, se test nélküli entitások nem léteznek. Ezek csak gondolatformák az elmédben.

Ha valaki fantáziája által nem születnek meg, akkor nem is hinnél a létezésükben.

2019. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Én inkább valami szellemre gondolnék. Szerintem lépkedni konkrétan ők szoktak.

Meg a kopogószellemek, akiknek a nevük is az.

De ha nagyon rosszat éreztél, lehetett akár valami nagyon sötét entitás is. Sötét mint nem feltétlenül barátságos. Hallottam már olyan sztorit, hogy megidézett valakit egyszer a család, talán halott apukát, vagy nagypapát akarták, de valaki mást sikeredett helyette. Eleinte segített nekik rengeteget a cégben, meg úgy nézett ki, tényleg a nagypapa, de állítólag a démonok le tudják tölteni még halál után pár pillanatig az embereknek a tudatát. Igen, ez már nagyon vad dolognak tűnik, de lehet benne valami. Na, szóval, a család megidézett valakit, és akkor csomó ideig először segített nekik, na és szóval egy darabig nagyon jó tippeket kaptak, majd egy idő után elkezdett rossz tippeket adni, de akkor már vakon megbíztak benne, mert elhitték, hogy tényleg a nagypapa szelleme. Aztán szal egy idő után rossz tanácsokat kezdtek kapni, és csődbement a cég.

Meg egyébként szóval nem tudom.

De ha valami nagyon gonosz rideg-hideget éreztél; hogy olyan "nagyon reszketős" félelem járt át, akkor lehetett talán ő is bár nem gondolnám. Szerintem inkább valami szellem lehett.

2019. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*lehetett.

PL a telketek /házatok korábbi lakója akár. Aki pl nem is látja esetleg adott esetben, hogy oda már egy új ház épült az ő egykori házikója helyére, vagy pl ha nem új házba költöztetek bele, akkor meg szintén lehet ott szóval.

2019. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Tudományosan bizonyított tény, hogy aminek nem vagyunk tudatában, az nem is létezik.

Amit szellemnek hisztek, az csak egy gondolat az elmétekből, aminek tudatában vagytok ideiglenesen. De mi lesz a szellemmel, ha épp nem gondoltok rá? Semmi. Nem is létezik, mivel az csak egy gondolat.

2019. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :D
2019. szept. 3. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!