Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valami ötlet mit tegyek?

Valami ötlet mit tegyek?

Figyelt kérdés
Röviden: nem régiben álmodtam marmint alvás paralizisem volt arról hogy megszállt egy démon... azóta nem merek sötétbe elaludni de meg fénnyel se főleg hogy fénnyel nem is tudok .... de előtte sötétbe simán el tudtam aludni ... már hónapok óta naponta csak pár órát aludtam de megkezdődött az iskola... és már nem tudok akkor lefeküdni aludni mikor világosodik .... valami tipp? ( a démonok nem foghatnak ki rajtam... nem fogok elgyengulni de már jobb lenne több alvás ) mással jó aludni aki a szobába van vagy kint hogy hallom hogy ébren van de ha teljesen egyedül vagxok nagyon szar .... imadkozom is már rendszeresen és tapasztalom hogy kiegyensúlyozottabb az életem azóta mióta imadkozom csak az alvás nem megy és sötétbe feek imádkozni nehogy ezért megtámadjanak a démonok ... Segítsetek kérlek
2019. szept. 4. 03:16
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Kamu!

.

"és már nem tudok akkor lefeküdni aludni mikor világosodik ...."

Ha így van, akkor feküdj le aludni sötétedéskor!

2019. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?? Azért mert már nem rudok lefeküdni akkor mikor világosodik ??? Mert suli van ??? És addig nem épp lenne jó fent maradni de én mégis megteszem ????
2019. szept. 4. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha kiegyensúlyozott az életed akkor hogy lehet hogy nem tudsz aludni egy egyszerű álom miatt?
2019. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!