Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Theta Healingről tapasztalatok?

Theta Healingről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

A Theta Healing csak egy bizonyos elnevezése a megvilágosodásnak, az egó feloldódásnak.

Magam végigcsináltam a folyamatot, és egy végtelenül szorongó és depressziós emberből egy végtelenül nyugodt és boldog emberré váltam. A saját módszeremet használtam, nem a Theta Healing-et. Neked is a saját módszeredet kell kikísérletezned.

2019. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként théta agyhullámokkal élni olyan, mintha aludnál, de közben mégis ébren vagy. Nincsenek problémák, nincs stressz, nincs negativitás. Bármi történik, a tökéletes béke állandó.
2019. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Fogyókúrás kérdés miét szerpel itt?


Nem pontosan ez volt a kúra neve, de nem jött be. Egyoldalú táplálkozással hogy megvonsz minden szénhidrátot csak felborítod az anyagcseréd

2019. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Alkoholistákat kérdezd, ők tudják.
2019. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az általad leírtak nem a tradicionális értelemben vett megvilágosodas ismervei


Ezo megvilágosodas

2019. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Konzultáció, vagy a tanfolyam érdemesebb?
2019. nov. 10. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Először a konzultációt próbáld ki, hogy el tudd dönteni, a Te utad-e. Ha jónak érzed, irány a tanfolyam. 4 éve kezelő konzulens vagyok, őszintén ajánlom a módszert.
2020. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2


Az meg van hogy létezik olyan is hogy rémálom?


Vagy valaki egy dührohamra vagy sírógörcsre riad fel?

2020. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!