Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Blokkok feloldására, élhető...

Blokkok feloldására, élhető élet megteremtésére milyen módszer volt a legsikeresebb nálad? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pszichológus általi terápia? Acces bar, theta healing, egyéb?
2019. júl. 27. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Silva féle agykontroll.
2019. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Sokan a külföldre költözéssel érték el ezeket.
2019. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Toboz111 ***** válasza:
100%

Kombinált módszer. Ami megérzésként jött szinte minden, de ne számìts rá, hogy hamar letudod. Megértés lenne a fontos. Mi motivál? Mi hátráltat? Mi az én célom, programom - és mi a másé, ami befolyásolja és kihat az életemre? Minden probléma forrása tapasztalatom szerint az élethelyzetekre adott helytelen gondolat-érzés és cselekedet. Milyen mintát hozol a családból, hogyan éled meg a párkapcsolatodban és a mindennapokban.

Módszer lehet elsőként, rakd rendbe magad: először is hol és hogyan laksz... Mi engedsz meg és mit engedhetsz meg magadnak. Ezek hogy állnak összhangban veled es az életkörülményeiddel? Minden szinten REND-ben vagy? Segíthet a lomtalanítás, takarítás, racionalizálás. Mi is az érték? A méregtelenítés, szauna, masszázs, sport, tudatos táplalkozás, örömteli tevékenységek, és lehet számmisztika, névmisztika, tenyérelemzés, asztrológia... Megérteni mit hoztam magammal, milyen vagyok, és mi az amin változtathatok. Lelki szinten: energia-, kristály gyógyászat, relaxáció és ami jön közben: Mi az ami érdekel, javaslom képezd magad... A tevékenységek, gondolatok felülvizsgálata, szelektálása. Új tevékenységek beiktatása a napirendbe, a szükségtelenek kiiktatása pl. séta, ima, meditáció, kiskert létrehozása, beszélgetős csoport szervezése, bármi.

Sok blog, írás, videó elérhető a neten. Mi az igaz? Amit annak érzel.

A konkrét blokk oldásokkal vigyázni kell, így az előző életekben való elmerüléssel is, mert visszájára sülhet el. Újrarendezed az életed egy magasabb szinten és véget nem érően oldhatod a blokkokat.

Tapasztalat: valamikor megy minden mint a karikacsapás, valamikor semmi sem... Tudd elfogadni, elengedni, néha az egészen jót nevetni és akárhogy is van ... továbbmenni.

Ez egy életen at tartó folyamat.

2019. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ******?! ***** válasza:
24%
Kikapcsoltam a "blokkolót" és a reklámok csak úgy elárasztottak.
2019. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!