Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismeretlen állat/lényt látott...

Amatorkriptozoologus kérdése:

Ismeretlen állat/lényt látott valaki?

Figyelt kérdés

A pontos kérdés az lenne: Valaki látott olyan állatot/lényt (kifejezetten a mátranováki fanyűvőhöz hasonlóra gondolok) Magyarországon amit nem tudott beazonosítani, vagy hallott erdőben/ természetben olyan állati hangot amit nem tud hová tenni?

Esetleg van tudomásotok olyan településről ahol ismeretlen állat/ok haszonállatokat ölnek rendszeresen, vagy pedig háziállatok tűnnek el?

Tudom, lesz pár troll de az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2019. szept. 12. 18:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Nincsenek ilyenek én értem, hogy izgi rajta filózni, de felesleges. Max a tengerek vagy őserdők mélyén amit ember nem háborgatott még.
2019. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
duke nukem 3d-ből láttam jó pár szörnyet de akkoriban kemények voltak az esték
2019. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%

Hát, én tegnapután, amikor kimentem pecázni a tóra, egyszercsak friss vanília- és dióillatot éreztem (nincs cukrászda a közelben). Alaposan szétnéztem, megpróbáltam lenyomozni a szag eredetét. Kisvártáva egy alacsony cserjésbe értem, ahol a puha földben kuglófnyomokat pillantottam meg. Ekkor már gyanakodni kezdtem, de az igazi sokk akkor ért, amikor a közeli csalitból kuglófhangokat kezdtem hallani!

Ekkor már tudtam, hogy az Érmelléki Kuglófemberrel van dolgom, aki elviszi az embereket, aztán jól megeszi, így aztán nem is kutakodtam tovább, hanem összecsomagoltam a felszerelésem, és inkább hazamentem.

2019. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

én hallottam olyat, később beazonosítottuk...róka volt :(

én azt hittem, hogy egy fura madár.

a vadkannak ás a szarvasnak elég para hangja van, és a disznók, bődületesen nagyra tudnak nőni, ha nem lövik ki őket.

2019. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Ijesztő, hogy ilyen lények szabadon mászkálnak közöttünk.
2019. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
Mármint a kérdezőre gondoltam, nem a Kiskunmajsai Pocsolyamanóra.
2019. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Pedig annyi féle-fajta lényt "láttak" már, csoda, hogy ezek kriptidek...

Érmelléki Kuglófember, Füstember, Badacsonyi Görényember, Szibériai December, Kiskunbüdösfütykösi Repülőnyelv, és így tovább :D

2019. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Kevés ilyen lény van a mi dimenziónkban. A legtöbb asztrálsíkon vagy más dimenzíókban van.

A miénk és az övéké elég közel van, így előfordul hogy úgy érzékeli valaki hogy a 3.ban van a lény, miközben a 4.ben van.

2019. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Reggelente a tükörben szoktam látni. Nem, az nem lehetek én, nem lehetek ilyen jóképű...!
2019. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, egy délután az erkélyen álltam, ami egy parkra és parkolóra néz, azt láttam, hogy egy meglehetősen nagy termetű, fehér színű állat fut az úton lomhán. Ismerem a legtöbb kutya fajtát, de ez valahogy egyikbe sem tartozott bele, pedig a leg reálisabb magyarázat az lenne, hogy kutya volt, mégis sokkal inkább hasonlitott jegesmedvére. Sima fehér szőr fedte, ami a lábainál volt kimondottan hosszú "lebegett" a lábain a szőre ahogy szaladt. De nem puli volt vagy komondor. A háta olyan púpos szerű, farka azt hiszem nem volt, vastag, nagy lábak , hosszukás fej, pici fülek. És a mozgása is érdekes volt, nem sántított, mégis olyan nehézkesen, lomhán futott. És tényleg baromi nagy termetű volt, sokkal nagyobb, mint egy jól termett puli vagy komondor. Ember nem volt a közelben, az állat láthatóan egyedül volt. Keresztül haladt a parkolón, aztán többé nem láttam.
2019. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!