Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudom méregre megvizsgálta...

Hol tudom méregre megvizsgáltatni a kertem különböző részeibe bedobált, ismeretlen eredetű szalonnabőrkéket?

Figyelt kérdés

Miután az uzsorás, csicskáztató börtöntöltelék szomszédom a nyáron nyilvánvalóan - orvos által igazoltan - megmérgezte a kutyámat, ahogy korábban megigérte, felmerült, hogy a kert másik, elkeritett részébe, ahová nem akarja a szomszédom, hogy én levigyem a kutyámat, talán nem véletlenül találtam halott, alvadt vérrel boritott sündisznó gyerekeket.


Lehet, hogy ez a féreg az egész kertemet teledobálta méreggel, mivel az utóbbi években minden élőlény kihalt belőle, pedig korábban sünitől ritka énekesmadarakon át, siklók, békák éltek.


Azt már tudom, hogy a madarakat lelégpuskázza - ahogy az arrajáró macskákat is.


A valódi kérdés az, hogy ezt a maffiózót miért védi a helyi rendőrség és a helyi önkormányzat.



2018. nov. 16. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol. Kb. 100.000 féle méreg van, mindre nem lehet megnézni. Pár gyakori dolgot lehet, de atól még bármi lehet benne. El kell költözni.
2018. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

leggyakoribb a sima egér avagy patkányméreg, alapvetően idegméreg szokott lenni, így az állatok nem szenvednek mert az idegrendszert hazavágja egy pillanat alatt, ritkán véralvadásgátló, de olyat már szerintem nem alkalmaznak...


falun esetleg lehet még permetszer, akkor az állat még szenved egy darabig, de hánytatással (sör/bor+tej) még megmenthető, nekünk egyszer permetszeres eset volt, a kutya túlélte.


tényleg lehet ezerféle méreg, kezdve a lejárt szavatosságú gyógyszerekkel, de akárhogy is, a leggyakoribb, főleg falun az ami kéznél van, patkányméreg meg permetszer, ez majdnem minden háznál van ahol kert meg termény is.

2018. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A szomszédom patkányméreggel megölte a kutyámat a kertem elkeritett felső részében.


De az alsó rész is évek óta tele van döglött sündisznókkal, madarakkal.


Találtam ott szalonnabőrkéket, amit nem én tettem oda.


Eszerint elmondhatjuk, hogy egy pszichopata bármelyik gyereket is megmérgezheti patkányméreggel, se vizsgálatot nem lehet csinálni, se a tettest elkapni.


Miért árulnak olyan közveszélyes mérget, amit elmebetegek is megvásárolhatnak és visszaélhetnek vele,

2018. dec. 11. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 "se vizsgálatot nem lehet csinálni, se a tettest elkapni."


# 3 "Miért árulnak olyan közveszélyes mérget, amit elmebetegek is megvásárolhatnak és visszaélhetnek vele,"



1)

ácsi, kevered a szezont a fazonnal, ha rendőrségen bejelented ők beküldik laborba a mintát és bevizsgáltatják majd nyomozást indítanak el, szóval tudsz ellene tenni, butaság volt hogy eddig nem tettél.


2)

Ez is sántít ebben a formában,


- A virágboltban találsz olyan növényt hogy Ricinus, gyönyörű, 2 magja végez egy gyerekkel, maximum 4 egy felnőtt emberrel is, 1 elég egy kutyának


- Bármelyik bolt polcán találsz nyírfacukrot, az emberre semmi negatív hatása, még a macskára sem, a kutyának halálos méreg.


- Talán még a szekrényedben is van belőle, ez a bab. Ha nem főzöd meg, vagy még veszélyesebb ha csak félig, akkor ciánt és egyéb halálos vegyületeket tartalmaz amiből felnőtt embernek fél tányér elég a kómához esetlegesen a halálhoz...


...és ez még csak egy töredéke, komoly listát is írhatnék...


Nem áltudományos maszlag ez, olvass utána bátran ha nem hiszel nekem.

mérgekkel vagyunk körülvéve amiket bárki bármikor megvehet,

ehhez képest a patkánymérget nem veheted meg bármelyik kisboltban...

2018. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!