Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegyük fel, a földönkívüliek...

Tegyük fel, a földönkívüliek itt járnak, és vannak akik tudnak is róluk. Mi értelme lenne ezt eltitkolni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 18. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
# 10 Te még szöveget értelmezni se tudsz. Az volt a kérdés, tegyük fel, hogy itt vannak a földönkívüliek és mi értelme lenne ezt eltitkolni. Erre te kifejted, hogy miért hülyeség az, hogy itt vannak a földönkívüliek, amikor még benne is van a kérdésben, hogy "tegyük fel". Szóval abszolút nem is a kérdésre válaszoltál, utána meg csodálkozol, ha lepontoznak. Lehet, hogy jobban menne az értelmezés, ha nem használnál annyi emojit.
2019. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Te meg látom csak az emojikat tudtad érzékelni az egesz írásomból.

Sebaj, tudom érzékeny téma az ufo és összesküvés elméletekben hívők nem viccelnek ha az igazukról van szó, más véleményt azonnal elutasítanak ha szóba kerül.

A "nagy bejelentést" már legalább tíz éve igérik a " nagyon hiteles, és komoly oldalak," tessék utána nézni.


Nézd meg szerintem, hogy honnan informálódsz először, pontozgatás helyett. a HVG minden évben listázza az álhír terjesztő oldalakat itt: [link]

2019. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
# 12 Már írtam egyszer, de azért leírom még egyszer, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, hátha most már legalább ezt megérted. A kommentben amit én írtam, arról van szó, hogy már így is gyártják az összeesküvés elméleteket, akkor vajon mi történne, ha bejelentenének olyasmit, hogy itt vannak a földönkívüliek? Az emberek nyilván elhinnék az összeset és teljes pánik alakulna ki, még akkor is, ha valószínűleg egyik sem igaz. Mindezzel válaszoltam a kérdezőnek. Sehol nem írtam azt, hogy én hiszek ezekben az elméletekben. Épp ellenkezőleg, a kommentemnek is az volt a lényege, hogy egyáltalán nem hiszek bennük. De ugye mint már említettem, nálad valahol kimaradások lehettek általános iskola alsó tagozatos tananyagaival kapcsolatban. Mindenesetre én vagyok olyan kedves, hogy elmagyarázom neked még akkor is, ha azért jársz ebbe a kategóriába, mert olyan okosnak képzeled magad. Az emojikra meg lehetetlen volt nem figyelni, mivel szinte minden mondatod után odaraktad, ezzel is tükrözve az életkorodat.
2019. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
Például az is lehet az oka hogy nem akarnak háborúzni sem pedig beleavatkozni a Földi történésekbe. Tanulmányoznak minket cserébe próbálnak segíteni technológiák terén. Nem érdekük a konfliktus és nem érdekük a nyilvánosság sem!
2019. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!