Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban h ha valakine...

Ti hisztek abban h ha valakinek együtt kell lennie az együtt is lesz?

Figyelt kérdés
Szóval bármi legyen is az életben, bármilyen akadály ha az úgynevezett sors egymásnak rendelt két embert azok úgyis együtt lesznek?

2019. szept. 19. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán miért hiszed, hogy bárkinek is bárkivel együtt kéne lennie?
2019. szept. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Először egy laborlátogatáson találkoztunk a párommal.


Ott azonnal belém szeretett. Számomra ő csak egy random kedves srác volt, de különösebben nem érdekelt.


Szegény egy évig próbált beszélni velem. Nem kerültem, egyszerűen valahogy sose sikerült összefutnia velem a zsúfolt suli folyosón. (vagy ha sikerült volna, akkor épp dumáltam valakivel és nem hallottam, vagy siettem órára. Nem mentem ki szünetekben a folyosóra, csak ha dolgom volt)


Arcvak vagyok, szegényt el is felejtettem.


Ő ateista, de keresztény nevelést kapott. Végső elkeseredésében még imádkozott is értem.


Aztán egy nap előadásokat néztünk a díszteremben, ahová egy kicsit késve érkezett. Tippeljetek, ki mellett volt az utolsó üres hely...


Ott egész jól eldumálgattunk, utána pizzáztunk, ilyenek.


Két és fél évig voltunk csak barátok (demiszexuális vagyok, dióhéjban: át kell verekedni nálam a barát-zónán :D) aztán a barátság szerelemmé mélyült.


Nagyon passzolunk egymáshoz, kölcsönösen tudunk segíteni a problémáinkon (legyenek bármennyire nagyok vagy épp picik) azonos az érdeklődési körünk...


Fura módon megtestesítjük egymás fura, titkos vágyait.


Nem tudom, hogy mi történt. Vakszerencse, vagy valaki-valami beleavatkozott-e. El volt-e rendelve, vagy sem.


Bár elfogadom, hogy csak piszok mázlista vagyok, de szerintem nem csak a véletlenen múlt, hogy összejöttük.


Mindenesetre érdekes.

2019. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Tudok olyanról, akiknek bizony együtt kellett volna lenniük, de az egyik fél az anyagi előnyöket többre tartotta az érzelmek adta lehetőségeknél és több év elteltével bezárult a kapu.
2019. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, ezek inkább csak amolyan áramlatfélék, amiken érzed, hogy jók lehetnek, és rendszerint tényleg valók is lesznek valamire. Nem a szappanopera része az érdekes, hanem bizonyos "pillanatok" kiteljesedése emberek közt.
2019. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én nagyon szeretnék hinni ebben és hiszek is. :)

Általános iskolabeli kiszemeltem máig tetszik és reménykedem benne, hogy az élet 1x jó helyen jó időben újra összehoz bennünket és összejövünk. :D

2021. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!