Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párt akiknek...

Ismertek olyan párt akiknek horoszkópjuk szerint nem is kellene együtt lenniük de mégis jól megvannak?

Figyelt kérdés
Akár magatokat...
2018. febr. 21. 12:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ez a kérdés "kitévedt" valahogy az ezotéria kategóriából.
2018. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
89%

Én a fejemet az asztalba akarom néha verni, amikor elkezdenek ezzel a szarsággal jönni a nők.

Felnézek, és inkább kikérem a számlát.

2018. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Igen
2018. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Mivan?
2018. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen. Én tipikus ikrek vagyok, a párom tipikus szűz. A tulajdonságokat most nem ecsetelem. A horoszkóp szerint nem illünk össze... aztán már jó 3 éve nagyon jól megvagyunk.
2018. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Igen, én tipik szűz vagyok a párom pedig nyilas :D három éve boldogan, őszintén, szenvedélyesen megvagyunk :) most várjuk az első babát :)
2018. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
igen, mi, de kb annyi igazság van ebben, hogy egy vörös hajú ne jöjjön össze egy szőkével
2018. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Párom szűz én pedig nyilas. Nagyon jól megvagyunk, egy hónap és megkérem a kezét. :) 2 éve együtt.
2018. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ismerek mindenfélét.

Skorpió-Mérleg, több, mint 20 éve házasok, két gyerek.

Szűz-Mérleg, lassan aranylakodalom lesz.

2018. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem, mivel halvány fogalmam sincs, mitmond a horoszkóp pl. az Oroszlán/Bika (mindketten Skorpió aszcendenssel), Sárkány/Kecske párosításról. A tűz és a föld egész kompatibilisnek tűnik, én lángolok, de őt ez hidegen hagyja, ez esetünkben tényleg így van, legalábbis nagyvonalakban.


19 év? Mindket már semmi nem robbant szét egymástól, ha az eddigi nehézségek nem.

De lehet, hogy a horoszkóp szerint mi okék vagyunk, tényleg fogalmam sincs. A kínai szerint olyan veszett nagy ütközés nem lehet, arra emlékeznék, olvasgatok én mindenféle butaságot, ha érdekes :)

2018. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!