Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy napjában...

Mi lehet az oka, hogy napjában többször hapl. Leírok egy szót vagy kimondok ugyan az elhangzik tvben, rádióban stb. Kb 2 másodperc múlva? Régen ez nem volt ilyen gyakori de most már kezd ijesztő méreteket ölteni.

Figyelt kérdés
Ne vicceljétek el légyszi. Komolyan érdekelne van e ennek valami tudományos magyarázata.
2019. szept. 21. 15:21
1 2 3
 11/21 Szirty ***** válasza:
70%

Azért van, mert az általad kimondott/leírt szavakat keresed egész nap mindenhol.

Amikor meghallod akkor egyből annak bizonyítékát látod, hogy azért hallottad a TV-ben mert előtte leírtad vagy kimondtad többször.

A nyelv véges számú szóból áll ezért egy bizonyos szó többször vagy akár gyakran előfordul akár teljesen találomra kiválasztott szövegekben is.


Próbáld ki azt hogy értelmetlen szavakat írsz le. Nem lesz benne a TV-ben szerintem. :)

2019. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Szirty ***** válasza:
52%

Az jut eszembe erről min amikor valaki azt gondolja egy városban közlekedve hogy mindig követi valaki.


Valójában nem követi senki csak mögötte haladnak ugyanabban az irányban. Ilyen a forgalom. Mindenki más után is mennek mások.

2019. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Majd elmegyek az orvoshoz mert este pirosnak láttam a felhőket de hátha kékek voltak csak én képzeltem őket pirosnak. Sőt a paromat is elküldöm hatah rossz a szeme. Ti egy zártosztályról irogattok nekem?

Ugye titeket látott orvos mert ez nagyon súlyos.

Millió emberrel megtörtenik ami velem. Nem képzelem ami történt. Sőt mégcsak azt sem gondolom, hogy ha kimondok egy szót akkor az majd meg fog ismétlődni valahol. Csak leíttam egy sokakat érintő jelenséget hátha van valami tudományos oka. Álmomban nem gondoltam, hogy egy rakás elmebeteg fogja széttrollkodni a kérdesem. Minden valasz a valaszadóról szól. A skizofrenia tüneteinek meg jó lenne utána nézni mielőtt baromsagokkat írtok. Nagy az Isten allatkertje az biztos. Most már be lehetne fejezni mert unalmas. Vegyétek szépen be az esti bogyóitokat és relax!

2019. szept. 22. 17:51
 14/21 anonim ***** válasza:
58%

Akkor tedd ki az ezóba, mert itt nincs szükség ilyen agresszív kisköcs.ögökre.


Tudományos választ vártál, azt megkaptad. Sokszorosan. Ha nem tetszik, akkor tedd fel másik kategóriában.


Így csak magadat égeted, és a végén tényleg elhisszük, hogy a pszichiátrián van a helyed.

2019. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, nyilván nem az utal elmezavarra, hogy ilyesmi megtörtént, hanem hogy te mit képzelsz mögé.
2019. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Oké szóval több profilod van amin trollkodsz ez most már kiderült számomra. A tiéd ez az oldal? Te döntöd el hova tartozik egy kérdés? Mitől vagy ilyen ideges? Hogy kapcsolodik egy ártatlan kérdéshez egy pszichiátriai betegség? Miért beszélsz úgy mint aki be van rúgva és csak 6 általánost végzett? Nincs több kérdésem.:) Ezeket kérlek ne nekem hanem a pszichológusodnak válaszold meg. :) ide mostantól telejen feleslegesen írsz mert leallítom a kérdés követését. Neked a tudmány rovatot messze kéne elkerülnöd mert a szó jelentését sem érted. Majd keress rá a szinkronicitás szóra. És mindenkepp firkálj ide még valami káromkodást amivel bizonyítod, hogy kényszerbeteg is vagy mert úgysem bírod ki, hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó. :D :D most mutattam meg a páromnak a hozzászólasokat. Hát szakadunk és tudjuk hova lettek az emberek akiket kiengedtek a lipótról. :D :D
2019. szept. 22. 20:26
 17/21 A kérdező kommentje:
Ja és azért írtam privát levelet mert láttam, hogy baj van és segíteni próbáltam. De téged nem lehet megmenteni önmagadtól. : D
2019. szept. 22. 20:28
 18/21 anonim ***** válasza:
Az ne zavarjon, hogy hárman is írtak ehhez a kérdéshez...
2019. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy kapcsolodik egy ártatlan kérdéshez egy pszichiátriai betegség?"

Nyilván úgy, hogy amiről a kérdés szól, az egy olyan jelenség ami közismerten a skizofrénia egyik előjele lehet.

A 6. kommentelőtől linket is kaptál erről, nem mi találtuk ki, ez tény.

2019. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért vicces, hogy válaszolsz, de azért törölteted a válaszom.

Még viccesebb, hogy ki is törlik - pedig nyilván olvasták a magánleveled is.

Mindegy.

Nem az én torkomat fogod majd átvágni, hanem valakiét a családodból.

Mi szóltunk.

2019. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!