Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottál már hasonló halálköz...

StargazerCaptain kérdése:

Hallottál már hasonló halálközeli élményről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint sok embert, engem is kíváncsisággal tölt el, ha a halálra, és arra gondolok, hogy mi lehet utána - ha van is valami. Sosem beszélgettem, sosem ismertem - eddig - olyan embert, aki már meghalt. Nyilván az interneten, könyvekben olvastam rengeteg tapasztalatról, de valamiért azokat sosem tudtam teljesen komolyan venni. Mert olyan érzés, mintha csak kitalálnák, mintha szenzációhajhászás lenne.

Aztán a családunkba belecsöppent egy új ember, aki 2017-ben meghalt, (az okokat nem részletezném, annyit mondok, hogy stresszes volt nagyon erőteljesen, és emiatt összeomlott - valahogy, nem tudom hogyan - belül) de szerencsére az újraélesztés vissza is hozta.

Hogy hány percig volt abban az állapotban nem tudom.


Nyilván feltettem neki a kérdést: Volt valamilyen tapasztalatod akkor, amikor meghaltál?


Erre azt válaszolta: Éreztem azt, hogy meg fogok halni. Még mondtam is a többieknek, hogy "én most meg fogok halni" és aztán meg is halt.


- Volt valami aközben, mikor halott voltál?


- Igen. Egy zöld füves réten voltam, feküdtem. Az ég kék volt, szép minden. Nagyon jó érzés volt bennem, olyan jól még sosem éreztem magamat. Körülöttem pedig rengeteg fehér nyúl volt.


- Álomnak élted meg, vagy valóságosnak, milyen így visszaemlékezve?


- Valóságosnak, teljesen olyan, mintha a valóságban éltem volna meg. Amikor visszahoztak, mondtam is az orvosnak, hogy miért hoztak vissza, olyan jó volt. (nevet) Aztán eszembe jutott a gyerekem, hogy mi lett volna vele ha én tényleg elmegyek. Utána sírtam, és el is intéztem minden papírt, stb.


Lényegében ennyi a történet, próbáltam úgy átadni hogy minél jobban megértsétek. Az érdekelne, hogy Ti hallottatok már hasonló tapasztalatról? Keresem az összefüggéseket, bármit amiben van egyezés.

De ha nincs hasonlóság, csak ismersz személyesen halálközeli "élményt", akkor azt is hálásan megköszönöm, ha leírod.


Szép napot! :)



2019. szept. 22. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Ez a sorozat nagyon jó, szereplők élményei hitelesnek tűnnek nagyon.

2019. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Raymond A. Mody - Élet az élet után

Klassz könyv,ami a témával foglalkozik... ajánlom!

2019. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fish1 ***** válasza:
93%

Személyesen nem ismerek ilyet. Viszont rengeteg könyv van a témában, és nem hinném, hogy emberek százai vagy ezrei ugyanazt vagy nagyon hasonlót hazudna, nekem sok ilyen jellegű leírás hitelesnek hat.

Ha még nem láttad, nézd meg YouTubeon a Csillogás című filmet, benne Dobronay László beszél arról, hogy mit élt át, amikor percekig halott volt egy autóbaleset következtében.

Vagy van R. Kárpáti Péter sorozata is, abban is vannak érdekes interjúk a témában.

2019. szept. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Sokszor adnak nagyon torz élményeket, mert fentrőo tudják, hogy újra élni fog az illető, és a fejlődés ösztönzése az első.


Nekem is volt, de más mint az átlagos. Engem egy magas síkra vittem, nem volt tér, idő is mintha lett is volna meg nem is. Végtelen egység árasztott el, minden jó érzés egyben. Erre a létrétegre volt ráhelyezve a fizikális világ, mindent fényként láttam ha a fizikális világot akartam szemlélni. Este volt, korom sötét, de minden világított, láttam a térben mozgó energiafolyamokat, ahogyan a szellemem le van csatlakozva a testemtől. Láttam egy számomra fontos embert, és hogy a szelleme a testére van butítva.

Meg még egy pár érdekes dolog. Lényegtelen. Nem ezekből kell bizonyosságot szerezni az emberi élet utáni létről. Az majd jön, ahogy egyre többet tudsz és egyre bölcsébb leszel.

2019. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem ez csak álom volt


Nem volt benne semmi különös.

Attól hogy valakinek megáll a szíve még nem halt meg. Ugyanúgy élnek a sejtjei csak nem kap elég oxigént az agya.


Amikor valaki látja magát felülről a műtőasztalon és le tudja írni hogy hogyan élesztették újra az már halál élmény...

2019. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
hasonló volt, csak este, és azóta sem tudom, hogy tényleg megtörtént vagy csak álom volt e
2019. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mintha szenzációhajhászás lenne.!
2019. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha írsz privátot, elmondom az én történetemet. Nálam megcáfolt mindenféle mendemondát, kitalációt, és álmokat.
2019. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!