Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek hasonló tapasztalata...

Valakinek hasonló tapasztalata volt? Halálközeli?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve szültem és azon a napon valamii megváltozott a felfogásmóddómban ,gondolkodásomban.A történet röviden szülés közben egyszer csak úgy éreztem ennyi volt meghaltam!!!!!Végig ez járt a fejemben hallottam hogy ébresztgetnek láttam a szülőszobát kicsit fényesebben.Akárhogy akartam nem tudtam felébredni akárhogy akartam magamban mondogattam hogy most nem szabad feladnom nem lehet ennyi.Nem tudom ezt hova rakni azóta se.
2012. jan. 21. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
és hogy jutott ez most eszedbe?
2012. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valahogy mindig eszemben van csak most jutottam el odáig hogy kiírjam hátha találok valakit hasonló cipőben. Egyszerűen még mindig hihetetlennek érzem hogy nem tudtam magamhoz térni és tudatomnál voltam.
2012. jan. 21. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem rajtad akarok gunyolodni, de nekem is ez volt az erzesem, csak epp a gaztol. A vegen elvettek tolem a pipat, mert tul sokat szivtam :D Amugy eletemben semmilyen mas kabszert nem probaltam ki, de ez akkor nagyon jol jott.
2012. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem kezdete óta az motoszkál a fejemben, hogy szülés közben meg fogok halni. Nem érzek emiatt semmiféle szomorúságot vagy kétségbeesést, de ezt a gondolatot nem tudom elnyomni. Szerintem ez metaforikus lehet és valószínű neked a fájdalom vagy egyfajta megváltozott tudatállapot volt, ami a fentieket okozta. Még egy enyhe pánikrohamra is gondolnék esetedben, ami természetes az ismeretlentől való félelem miatt.
2012. jan. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, de a fájások jórésze kijutott. Egy darabig kaptam a gázt én is, aztán eda. Amíg beadták az edát, addig nem szívhattam és én is úgy éreztem a fájások alatt, hogy megszűnt körülöttem a világ, és talán én is, csak egy nagy fájdalom voltam. Szerintem is más tudatállapotban lehet egy nő a szülés alatt. Amikor megkaptam az edát, akkor úgy gondoltam, hogy én nem is tudnám kitolni a babámat, ettől nagyobb fájdalmat én már nem tudnék elviselni, mert ugye kitolás alatt leállították volna az edát. De aztán nem is tágultam ki teljesen és a babám sem áll be rendesen a szülőcsatornába és az idő is telt és a ctg sem volt már szuper..., így császár lett. Egyébként le a kalappal minden természetes úton szülő nő előtt, azóta így gondolom, ember feletti teljesítmény!!!
2012. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy talán próbáld úgy értékelni, hogy megcsináltad, ezek után Te bármire képes vagy, ha igazán akarod! Végül vannak akik el is ájulnak szülés közben, talán nálad is valami ilyen állhatott fent. Elképzelhetetlen nagy feladat megszülni egy babát (na jó, van akiből "kipottyan" állítólag).
2012. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!