Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előkerülnek az elhagyott...

Előkerülnek az elhagyott tárgyaink az egész házban, erre milyen magyarázat van? ( A többi lent)

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta van ilyen, de nem törődtem vele mostanáig, amikor már nem egyszer volt ilyen. Példának okáért, ami nagyon kiverte nálam a biztosítékot az ez volt:

Szokásom reggelente ellenőrizni, hogy megvan e a fülbevalóm mert már vesztettem el így egyet, szokásommá vált. Szóval reggel felkelek, ellenőrzöm, megvannak a fülbevalóim, elmegyünk vásárolni és kicsúszott megint mert amikor beültünk a kocsiba, mondták, hogy az egyik fülemben nincs.

Hazaértem, leültem a gép elé, telefonoztam ( a telefont nem vittem magammal a boltba és a fülemhez sem tettem (!!) ) majd letettem a telefont mellém és belemerültem a játékba. Aztán megint akartam telefonozni, de valami nagyon csillogott a telefonom jobb felső sarkába.. a fülbevalóm volt.


De rengeteg ilyen eset volt, amikor tudom, hogy homokban veszítettem el a gyűrűmet messze otthontól, mert otthon rajtam volt, erre meg találtam random a szobám közepén a szőnyegen.


Szüleim is érzékeltek ilyet, anya gyűrűjét a FÜRDŐSZOBÁBA találta meg, amikor gyomlálás közben vesztette el a földben.


A kis hajtűim mindig eltűnnek, máshol találom meg őket, van amikor a hűtőszekrény TETEJÉN...


Viszont ami érdekes, hogy ha nagyobb tárgy tűnik el, pl óra az sose kerül vissza. Mi lehet ez?



2019. szept. 24. 14:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Komment még, hogyha nem világos, amikor otthon voltam ezer százalék, hogy megvolt a fülbevalóm, mert mielőtt kiléptünk volna a házból, a tükörben ellenőriztem hogy nézek ki, akkor még ott volt. Szóval biztos nem otthon vesztettem el.
2019. szept. 24. 14:20
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a mosógépben van valami dimenzióközi átjáró, amin át a gonosz idegenek papírzsebkendőket dobálnak át mosáskor.
2019. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű, szóljál már az illetékesnek, hogy a nemrég (házon kívül) elhagyott kulcscsomómat segíthetnének hazajuttatni!
2019. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
a szellem visszaszolgáltatta
2019. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valaki szórakozik veled
2019. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!