Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet rá a magyarázat,...

Mi lehet rá a magyarázat, hogy valaki, akit egy éve még nem ismertem, egész életemben hatással volt rám (és még mindig)?

Figyelt kérdés
Visszatekintve érzelmi térképünkön, szinte mindenhol párhuzam vonható! Mikor depresszió közeli állapotban voltam (orvos szerint a határán ingadoztam), ő depresszióval küzdött. Mikor alkotói válságban volt, én is ezzel küzdöttem (mindketten művészlelkek vagyunk). És... ezek még azok a komolyabb dolgok, amik biztosak, de mióta ismerem (azért ez túlzás, hogy ismerem) egészen apró rezdüléseket is felfedezek... érzéseket. Érzem őt. Hat rám. Nem tudom mi ez. Néha tudom, hogy elfoglalt... vagy nem alszik... vagy alszik :D... vagy nyugtalan... vagy épp boldog(ezt nem pillanathoz kötötten, csak pl. most az elmúlt időszakhoz képest sokkal boldogabb, elégedettebb, kiegyensúlyozottabb, úgy általánosan, míg az előzőek pillanatnyiak). Most nem érzek magunk közt párhuzamot, szimplán érzem őt, az érzéseit (nagyobb vonalakban. azért nem érzelmi kémkedek egész nap utána, s nem is mindig "sugároz" erősen, bár a minap hazafele a buszon egyszercsak rámtört a gondolat, hogy ő most fáradt. elég fura volt).
2016. aug. 8. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy érzelmi kötelék feszül köztetek, bár ha ez nem kölcsönös, akkor ez inkább a te egyoldalú érzéked. Viszont, ha ő is tudja ezeket rólad, akkor olyan, akár az iker gyerekeknél.
2016. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Daidaimaru válasza:
Nekem is volt ilyen csak máshogy , én nem ismertem a személyt csak valahogy tudtam hogy pl : szülinapomon mikor megkaptam az ajándékom ( amire már 2 éve vártam ) boldognak kellet volna lennem , de nem voltam az hanem szomorú voltam , és tudtam hogy nem én érzek így mert olyan ... nos fura érzés volt . Egy éve nyaraláson egyre erősebben éreztem ezt és össze futottam egy sráccal elkezdtünk beszélgetni és valahogy feljött ez a téma és kiderül hogy lehet "Egymást érezzük " azóta is tarjuk a kapcsolatot ( mármint neten ) és sokszor van hogy megérezzük a másikat. Pl mikor rossz napom volt és leültem a géphez hogy na akkor beszélgetek vele azzal kezdte a beszélgetést hogy mi a baj , pedig nem írtam neki semmit .
2016. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyenre gondoltam. Tavaj őszig én se ismertem, bár visszagondolva hallottam róla... de lényegében az nem számít... És most visszatekintve rengeteg olyan párhuzamot látok, ami arra enged következtetni, hogy valamiféle kapocs van köztünk. Még nem adódott alkalmam megkérdezni ő hogy van ezzel, de mindenképpen meg fogom tenni, lehetőleg úgy, hogy ne nézzen teljesen bolondnak.
2016. aug. 20. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!