Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek csak én gondolom...

Szerintetek csak én gondolom túl? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szóval. Majdnem minden alkalommal amikor ránézek az egyik plüssömre itthon, engem néz. De mindig más irányból nézek, rá és ő is pont rám néz. Most is megyek be a szobába, aztán egyszer csak úgy megfordulok hogy ránézzek, és ó is pont engem néz. Elég para. Annyi nyugtat csak még hogy nem az én szobámban van. Szerintetek csak én gondolom túl, vagy ebben lehet valami?

2019. szept. 28. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Remélem azért érzed te is, mennyire abszurd félni egy élettelen tárgytól...
2019. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit sok horrort néztél mostanában, nemdebár? Optikailag egy domború üvegszem adja azt a hatást, mintha minden irányból pont rád nézne. De az meg van ugye, hogy ez egy műanyag gomb? Egy télikabáton nem lenne ilyen zavaró. ha félsz a játékaidtól, akkor add oda nélkülöző gyerekeknek.
2019. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem félek egyik játékomtól se. Nem szeretem a horrort, csak az Az-t, és az Az 2-t néztem végig, úgy hogy élveztem is. És igen, tudom hogy ez csak egy élettelen tárgy, de egy kicsit furcsa szerintem. Nem csak a feje néz rám, hanem az egész "teste" felém fordul. Én nem hiszek a szellemekben, sem a démonokban, egyszerűen érdekesnek tartom ezt az esetet.
2019. szept. 28. 10:23
 4/10 mindentudó99 ***** válasza:
20%
Jobb félni mint megijedni. Legyél nagyon óvatos. Szerinted az a sok ember aki csak úgy eltűnik hova lessz? Teljesen biztos hogy plüs állatok állnak a háttérben.
2019. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
61%
Fordítsd a fal felé, hogy ne lásson rád.
2019. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Nappal ez egy "élettelen" tárgy.

Na de este a sötétben, már bármi megtörténhet.

Főleg ha látja rajtad, hogy félsz és akkor halkan megszólal, hogy:

"ééén is fééééltem amíg ééééltem"

2019. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Figyelj, nem azt mondom, hogy nem hiszem el, de annyit mondok:

Volt egy képem a falon, valami hülye festmény. Annyira nem esett jól ránéznem, pedig szép volt, hogy inkább kivágtam a kukába, egyszer mikor úgy jobban rám jött az érzés.

Szerintem ha nem tetszik a plüss, dobd ki inkább,- ezzel is megnyugtatod a lelked, és nem parázol tőle.

2019. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
...de visszamászik és éjjel az ablakon bekopog.
2019. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laylah ***** válasza:
45%
Te gondolod túl. A városban, ahol felnőttem, van egy barokk kastély, eredeti falfestményekkel. Van egy terem, ahol úgy van megcsinálva a szekkó, hogy a vadász mindig téged céloz, bármerre is legyél a teremben.
2019. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem is van ilyen plüssöm, egy kék szemű valaha ugató kutya és tényleg kicsit para.

Direkt lett olyanra csinálva az enyém, mert a szemei nem egyformák.

2020. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!