Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakik valaki kontenerhazban?...

Tintam kérdése:

Lakik valaki kontenerhazban? Állandó lakásnak gondolom. Amiket olvastam jó is lehet. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

"Fatasztikus".

De komolyan, annyira nagyszerű tereket lehet kialakítani, csak a fantázia szab határt. Ja! Nem.

Még erős kompromisszumokkal is csak lakni lehet ilyenben, élni tuti nem.

2017. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak jártam benne, de iszonyú. Már nekem, aki szerint a 80-90 nm-es házam pici és egyedül is az lenne.

Aki jól bírja az icipici helyet, nincs sok cucca és nem is akar, plusz inkább csak aludni jár haza, annak akár jó is lehet. Max. elviszi egy vihar a háza tetejét, mint itt történt az egyik konténerházzal...

Nyilván vannak minőségi különbségek ott is, csodásan be is lehet rendezni őket adott esetben, de akkor is sokkolóan klausztrofóbok számomra (s bizonyára az emberek többségének is az). Kedvelem a kuckósságot, de nem ilyen extrém szinten, nem az egész házamban s nem hosszabb távra.


A semminél persze jobb. Laktam Budapest nem szép helyein pár nm-es lyukakban, annál csilliószor jobb egy szép fás telken álló csinos konténerház, ami csak az enyém.

2017. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jót még nemigen halottam róla.


Hiába van leszigetelve, mivel nincsen hőtartó képessége, ezért nyáron nagyon meleg, télen, ha nincs fűtve gyorsan kihűl.

Ha több konténerből álló épületet szeretnél, akkor már nem is annyira olcsó megoldás.



Tulajdonképpen hasonlóak a hátrányai, mint a könnyűszerkezetes épületeknek, csak itt tartósabb kivitelben.


Ha megnézed milyen hirtelen fel lett kapva a könnyűszerkezetes épületek, mára rengeteg eladó van és ebből nagyon gyakori a pár évvel ezelőtti építésűek.

Mivel nem ehhez a klímához valóak.

2017. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!