Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos álmodás?

Tudatos álmodás?

Figyelt kérdés

Igazából fogalmam sincs hogy ebbe a kategóriába tartozik e.


Kezdek nagyon ideges lenni erre. Megtudjátok nekem mondani hogy miért nem jön össze a tudatos álmodás?

Ma 2x próbáltam meg és semmi az elsőre azt mondom oke mert túl estem es elaludtam. DE! Most 3 órán át vegetáltam és semmi. Nem jön össze és azért na 3 órán át feküdtem meg zsibogtam meg minden. A másik hogy miért fáj a szívem közben? Meg a gyomrom is megfájdul. Most pl azért keltem fel mert már az ideg megevett a fájdalom miatt.


Képet kell vetítenem magamnak vagy hogy? Tegnap össze jött csak ott álmomban jöttem rá a dolgokra.

Én a az éberből belefolyást használom.



2019. szept. 29. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Nem, ne csináld. Baromság. Az álmok éppen a tudatalattit hozzák a felszínre, amit nem szabad és nem is lehet tudatosan kontrolálni.


Azért vagy rosszul, mert hülyeséget csinálsz és ha nem hagyod abba, még pocsékabbul leszel. Tanuld meg, hogy HAGYNI kell bizonyos dolgokat és nem kontrolálni, nem beleszólni.

2019. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Ez egy elmegyakorlatnak kéne lenni. Te semmiféle tudatállapotot nem csinálsz, gyakorolsz. Így akkor sem lesz tudatos álom, ha sikerül, és azt hiszed az, mert nincs kigyakorolva az elméd irányítása.


Ne írj privátot.

2019. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a választ

#2 már elnézést de csak jobban tudom mit álmodtam es hogyan a másik meg hogy ehhez a dologhoz nem kell bölcs meditált sámánnak lenni a harmadik hogy nem kell lehurrogni a másikat mert te esetlegesen jobban tudod...

2019. szept. 30. 07:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nem sikerül mert ez nem elsőre megy. Nekem 1 hónap után jelentkeztek. Az éberből álom világba technika az nagyon nehéz. Mert ha nagyon tudatos vagy akkor ébren maradsz. Ha nagyon elhagyod magadat akkor nem tudsz felébredni az álomban. Amit tenni tudsz az az hogy az újjaidat kicsit elkezded mozgatni. Mondjuk a középső és a mutatóujjadat egyszerre. Így fent tudod tartani az éber állapotot még álomban is. Kell viszont hogy az agyad elfáradjon. Futás vagy konditerem. Sok meditáció hogy a gondolataidat elengedd. Sok sikert.
2019. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gyomor fájás lehet Stressz, lehet éhség.

A szív fájás lehet stressz,lehet pánikroham(mert ugye az ember pánikol ilyenkor). Le kell vezetned a stresszt és nyugodt kell maradnod. Ha feszült vagy ami pszichoszomatikusan jön elő akkor nem fog sikerülni és ezért fogsz hamar felkelni. A valóságtesztelést gondolom csinálod a valóságban anélkül nem fogsz tudni tudatosan álmodni.

2019. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont azert nem sikerul mert idegbeteg vagy


Ned meg a Fazis cimu videot youtubeon


4-6 ora alvas utan probalkozz tudatos álomba menéssel


Es ne legyel ideges mert a tudatalattit eroszakkal nem lehet ravenni semmire

2019. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy halgass astral projection zenéket a youtubrol es hagyd magad


Erezd ahogy kiszállsz a testedbol


Ne eroltess semmit


Probalj megfogni valamit álomban a kezeddel


Erositsd az érzéseket

2019. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!