Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Testen kívüli élmény, testelha...

Testen kívüli élmény, testelhagyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég láttam a Fázis című dokumentumfilmet. A testelhagyás témája elkezdett érdekelni. Nekem személy szerint még soha nem volt tudatos álomban, alvásparalízisben, semmi ilyesmiben részem. Csak nagyon ritkán és nagyon kevéssé emlékszem az álmaimra ébredés után. Azt vettem észre, hogy néha amikor felébredek, akkor hirtelen nem tudom milyen nap van, úgy érzem, mintha több nap telt volna el. Szerintem ez azért van mert éjjel az álmom több napnyi történést is magába foglalt, amiből szinte semmire sem emlékszem ébredés után, és ez megzavarhatta az időérzékemet. És amikor megnézem a telefonomon a dátumot látom, hogy csak másnap reggel van. Ti tapasztaltatok ilyesmit?


Testelhagyás hogyan működik? Kvázi szellemként tudsz a lakásban röpködni/járkálni? Akár olyan helyekre is el tudsz menni, ahol még sose jártál, de léteznek? Például a szomszéd lakásba be tudnál menni (ahol még sose jártál, tehát az agyadnak nincs semmiféle információja róla) és le tudnád írni utána pl hogy milyen bútorok vannak ott, milyen színű a szőnyeg? Hallottam hogy mesélték, hogy távoli bolygók felszínére jutottak el testelhagyással, így gondolom egyszerűen a szomszédba is simán lehetséges lenne eljutni és meglesni a szomszéd lányt zuhanyzás közben :D

Biztos, nem csak arról van szó, hogy az agyad meglévő információk alapján alkot valami illúziót, és így megtréfál?

Nektek milyen élményeitek voltak?



2019. júl. 31. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Velem előfordult ilyesmi,egészen pontosan kb.féléve érzem hogy valami nem oké. Mikor felébredek, nem emlékszek semmire, de majdnem mindig ugyanazaz érzés és gondolat az első.
2019. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csak 1szer sikerült elhagyni a testem. Én minden nap emlékszem az almaimra a legtöbbször tudatos. Alvásparalízisbol sikerült kilepnem a testembol de csak a saját szobámba jutottam mert valamiért féltem és inkább vissza mentem a testembe a tükörbe nem mertem bele nézni (az ágy mellett van egy nagy tükör) viszont magamat láttam az ágyban.
2019. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Átmehetsz a szomszéd házba de az nem az igazi szomszéd ház lesz és ugy lesz berendezve ahogy te akarod

Csajt is meglesheted de az se az igazi csaj lesz

2020. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!