Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kedves tudatos álmodók!...

Kedves tudatos álmodók! Hogyan hívjátok elő direkt a tudatos álmodást sűrűn?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a tudatos álmodás, nem olyan régen találtam rá. Sokat próbálkoztam már vele, de nem ment. Feladtam és megfeledkeztem róla, de néhány héttel ez előtt véletlenül rikerült. Nagyon meg voltam lepődve, de nem ébredtem fel. Rövid ideig még tartott aztán elvesztettem az irányítást. Két nappal később újból sikerült, egy rémálomból felébresztenem magam. (nagyon sok helyen utána néztem, így tudtam, hogy hogyan kell) Azonban csak ennyiszer ment. Teljesen véletlenül. Ti hogyan csináljátok direkt és olyan sűrűn? (a praktikák nem váltak be) Mit csináltok egy-egy tudatos álom előtt annak érdekében, hogy tudatos legyen?? A válaszokaz előre is köszönöm! Bocsánat ha helyesírási/fogalmazási hibát találtok!

2019. aug. 30. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Ilyen nincs.
2019. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A további "tudatos álmodás nincs", "létezik" válaszokat nem fogom figyelembe venni. Kérem azok válaszoljanak a kérdésemre akik felé céloztam. A Tudatosan Álmodók felé!! köszönöm!
2019. aug. 30. 13:18
 3/14 A kérdező kommentje:
*"nem létezik" válaszokat...
2019. aug. 30. 13:19
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Mi meg nem vesszük figyelembe az ilyen bugyuta kérdéseket.

De saját magadnak ellent mondassz, vedd már észre!!!

Ha véletlenül egyszer sikerült , akkor az mem tudatos.

2019. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
75%
nos kedves kérdező, ugy fogod tudni csak iranyitani az almaidat hogyha olyan a személyiséged es mindig vezető típus voltal, elősször föl kell fognod h almodsz, ezt ugy teheted h figyelsz a reszletekre es ha valami elüt akkor almodsz de elősször inkabb teszteld ezt ugy tudod majd alkalmazni az almaidban ha a mindennapi eletben is gyakorlod majd zard ki a zavaró tényezőket es tied az iranyitas, de vigyazz hogy ne billenj ki az egyensulybol mert akkor fölebredsz a celzott almodashoz pedig elalvas előtt gondolj sokat arra amiről szeretnél álmodni es kösd pozitiv élmènyekhez
2019. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
96%
En is probalkoztam, nagyon nagyon sokat mert felkeltette az erdeklodesem. Irtam alomnaplot mindent megprobaltam de csak nem sikerult. Es egyszercsak... alom kozben radobbentem hogy ez bizony alom de annyira izgatott lettem hogy elvesztettem az iranyitast es felebredtem. Azota nem sikerult, nem is probalkozok. Pedig milyen meno lehet ha almodba oda mesz es azt csinalsz amihez kedved van. Engem is erdekelne kerdesedre a valasz! ^^
2019. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Csak szólok, hogy jól érzitek.

Az a szint, amire ti vagytok kíváncsiak, kb évek.

Ezt el is mondják az Eredet című filmben.

Szal ha valaki azt várja, hogy pár hét bohóckodás után majd frankó lesz, az el van tévedve(és nem, nem érdekel senkit, hogy mit ír a könyvében xy, mert persze, hogy azt írja, hogy pár nap, mert nem meri leírni az igazságot, mert a kutya nem venné meg a könyvét).

Persze sokan állítják, hogy nekik ment pár nap alatt, de ezek azok az emberek, akik konteókat terjesztenek, démonokat tartanak otthon, de most pont nem tudja megmutatni stb.

Egyébként az is igaz, hogy tudatos álom meg tudatos álom között is van különbség.

Amit te írtál, szerintem se az, ajándéknak hívják, mert azt álmodod, hogy tudatosan álmodsz, de egyébként meg nem.

Sima vágyálom.

2019. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az első ilyen álmomnál nem vagyok biztos benne, hogy valóban az volt e, ebben igazad van kedves hetes! Azonban a másodiknál egészen bizonyos vagyok. Nagyon élethű volt és éreztem, hogy sikerült. Pontosan tudom, hogy azt a szintet elérni nem pár napba telik csupán, ezt nem is állítottam. Annyi volt a kérdésem, hogy hogyan. Mit tesztek annak érdekében, hogy sikerüljön? Minden esetre köszönöm a válaszodat.
2019. aug. 30. 23:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is volt, de azért a 100% tudatos nekem is ritka. És olyankor... Furcsa dolgok történnek...
2019. aug. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy kezdtem hogy elkezdtem alkalmazni ezt a módszert:

[link]


Ezáltal tudatosabb lettem az életben. Majd az álmaim is egyre tisztábbak voltak. Ami azt jelentette hogy jobban odafigyeltem a jelenre,álomban is. Innen jött az hogy emlékezni tudtam az álmaimra. Leírtam minden egyes reggel az álomnaplóba. Ez volt a kezdet. Majd amikor csináltam azt a technikát. Közben elkezdtem a valóságtesztet. Naponta megkérdeztem hogy ez most egy álom? Majd megnéztem a kezemet,újjaimat, környezetemet. Ezt egy ideig csináltam majd végül sikerült. Most már gyakorlás nélkül megy a dolog.

2019. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!