Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthattam a párom fölött?

Mit láthattam a párom fölött?

Figyelt kérdés

Éjjel ki kellett mennem a mosdóba és amikor felébredtem mintha láttam volna valamit a párom fölött. Tudom, hogy ellentmondásos, de egy sötét ,füst vagy köd szerű, kivehetetlen formájú sötét alakot véltem látni az ugyancsak sötét szobában. Akárha rajta ült volna.

Úgy rémlik már volt hasonló.

Ahogy ránéztem, mintha arrébbment volna.

Lehet, hogy csak érzéki csalódás volt..?



2019. okt. 9. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Igen,szerintem csak érzéki csalódás lehetett
2019. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.Mitől lehet ez?
2019. okt. 9. 09:12
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Amitől a szürke egerek is.
2019. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
?
2019. okt. 9. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Lehet hogy csak sima gyors fényviszony változás okozta.De lehet hogy az elméd vetítette ki.Vagy valami más de nem entitás.
2019. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Csak ült? Semmi szex? Öreg, megfáradt kisértet.
2019. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ufóbia ***** válasza:
Ha valami optikai, vagy árnyék-fény hatás volna, akkor az ismétlődne, hasonló szituációkban. Ha nem erről van szó, akkor ez lehet egy entitás is. Velük viszont lehet kommunikálni, akár gondolati úton is. Ha félhomály volt, akár érzékelhettél aurát is. 1. szinten csak szürke árnyalatokat látnak, ami lehet ijesztő is. A párod ha aludt, kint is lehetett a testéből, amit szintén érzékelhetsz, viszont akkor neked is vannak képességeid. Minimum egy részben nyitott 3. szem. Lehetett egy hologram is, amit akár idegenek vetítettek ki. Szóval sok lehetőség van, mindent meg kell vizsgálni. Jó ha ilyenkor leírod részletesen, az összes körülménnyel időponttal együtt, mert akkor lehet még fejtegetni később, akár hipnózis közben is.
2019. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy léteznek ilyen entitások. Kommunikációra nem volt idő,mert mint ha észlelte volna, hogy bámulom, pár másodperc múlva elsuhant.

Milyen lehetőségek vannak az ilyenekkel való kommunikációra?

Nem azt mondom, hogy hiszek hanem azt, hogy mindennek szeretek utánajárni, mielőtt következtetéseket vonok le.🙂

2019. nov. 7. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!