Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthattam? Mi lehetett ez?

Mit láthattam? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Egyik nap pihenni próbáltam, és mikor becsuktam a szemem, akkor valami nagyon különöset láttam. Nem aludtam, mert szinte abban a másodpercben már előttem volt, ahogy lehunytam a szemem. Teljesen éber voltam. Emberek voltak előttem, mintha csak kiültem volna az utcára, és néztem volna őket, hogy mit tesznek. Nők, férfiak. Sokuk elindult felém, de sosem értek hozzám, nem szóltak semmit sem, csak bámultak. Nem mindenkinek tudtam kivenni az arcát, viszont akiét sikerült, azt sem ismertem fel, idegenek voltak számomra.
2016. júl. 27. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű szendergés relaxált állapotban. Ne tulajdoníts spirituális jelentőséget neki. Idővel sok meditáció után lesznek valós tapasztalások majd, hagyd lazán áramolni az egészet.
2016. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Asztrál projekció.
2016. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha asztrálprojekció lett volna akkor végig tudatában lett volna a fizikai testéről való fókusz átváltásáról az asztrál tudatosságba. De nem így történt, közben kiesett ez a tapasztalás.
2016. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nem így történt, végig tudtam, hogy a fizikai testemben "vagyok".
2016. júl. 27. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerű szendergés volt. Nincs jelentősége, lapozz nyugodtan és éld az életet. :)
2016. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. júl. 27. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!