Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az 5. dimenzió?

Mit jelent az 5. dimenzió?

Figyelt kérdés
Mindenhol mondogatják hogy abba kéne átlépnünk, és akkor sokkal jobb lenne. Ennyit tudok róla. Valaki fel tud világosítani erről? A 3 dimenziót ismerem, de 4 meg 5 ezek elképzelni sem tudom hogy mit jelentenek. Valaki felvilágosítana hogy konkrétan ez micsoda?
2019. okt. 14. 20:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Ha valaminek a térbeli kiterjedését akarjuk meghatározni, annak a szempontjából szerintem totálisan irreleváns a "teremtésének" ideje."


Nem az ideje a lényeg, hanem amiben az egész univerzum megjelenik. Mondok egy példát, este lefekszel aludni és álomba merülsz, ekkor ugye létrejön egy álomvilág ahol megélsz egy történetet, ott vagy az álomban valakiként és ott vannak még más karakterek mint az álom többi résztvevője, ha álmodban üldöznek akkor küzdesz vagy mented az életed, mert valósnak éled meg a helyzetet, aztán felébredsz és az álom világ és a benne szereplők már nincsenek sehol, csak te egyedül voltál az egész álom teremtője, na ehhez hasonló dolog történik amikor az igazi önvalód, azaz a valós lényed felébred az anyagi világból, ahogy az álom létrejön az emberben, úgy az anyagi univerzum és az összes másik létsík a végső lényedben jelenik meg, mint egy teremtés/álmodás, ezért ébred a megvilágosodott ember az elkülönült énből az egy létezőre, a köztes szinteket nevezzük dimenzióknak, rétegeknek a tudatban, az EGY tudatban. Ez kb olyan mint a tudatos álmodás, amikor álmodban tudatára ébredsz hogy te vagy az álmodó, ettől kezdve az álom nem hat rád, mert tudod hogy illuzórikus, a megvilágosodott ember hasonlóképpen mindennel egységben él, már nem az illúziók rabja, már nem elkülönült.

2019. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérdező. Engedd el ezt a témát :D 3 dimenzió van. Az időbe tényleg bele lehet látni ha nagyon akarod hogy az is egy dimenzió de ez csak egy elmélet semmi több. az 5. dimenzióról meg ne is beszéljünk mert az már vicc kategória
2019. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ahogyan az itt összehordott bullshitből is látható, a sok dimenzió csak egy kitaláció, minden csodadoktor másképpen hányja egymásra a sablonokat. Arra azért kiváncsi lennék kérdező, hogy a néhány hosszú válaszból értettél-e akár csak egyetlen mondatot :))
2019. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Bw9zSMsKcwk&t=659s


A fent linkelt filmben, elég érthetően van elmagyarázva a lényeg, a feliratot be kell kapcsolni hozzá és magyarra állítani.

2019. okt. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
De utálom azt a sok materialista embert, akik azt mondják hülyeség az 5D... De ezek nyilván ilyen lelkileg szegény, önfejű egoista emberek! Szerintem létezik ötödik dimenzió, és amilyen világot most élünk, tényleg jobb lesz oda átjutni! 🥰🥰🥰🥰
2022. szept. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nem mellesleg én a háttérhatalom létezésében is hiszek, így nem tudnak annyira meglepni ezek a politikai, stb vackok mint másokat, de azért tényleg elég rendkívüli ez a sok politikai viszály, mint ahogy az emberiségnek folyton ártani akaró gyíkembernek lenni is az lehet......
2022. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem az eléggé vicces aki 2022-ben is cáfolja a háttérhatalom és az 5D létezését! Tudom van akinek ez fordítva van így de lesz@rom! 🙂🙂🙂
2022. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
4 dimenzió van 5 nincs
2023. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!