Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az ember hardvere a teste,...

Ha az ember hardvere a teste, akkor a szoftvere a lélek? Vagy mi?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 18:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A lélek a cloudserveren van. No para.

Olyan, mint a steam.

2019. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
2# Jó a kérdés! Engem az érdekel még (talán ugyan az a válasz), hogy az micsoda ami az egész mindenségét irányítja a testben? Tehát az ki vagy mi, aki pl. ezt az üzenetet íratja velem? Mert valaki, vagy valami biztosan irányítja ezt az egészet bennem, benned, és olyan könnyen tudja az egészet elvarázsolni, észrevétlenül, hogy az csak megy az úton. Tanulunk, okosodunk, lesz intelligenciánk, de valami ott bent mozgásra, gondolkozásra késztet, ad kreativitást, és talán az élet maga, ami ilyenné tesz, ami olyan mint a lélek. Tehát a lelkem lenne az életem irányítója, vagy van még valami ami ilyenné tesz? De mi az ami irányîtja a gondolaraim, és a testem? A lélek lenne? A lelkem? :)
2019. okt. 24. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!