Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a szeretet...

Hogyan lehet a szeretet érzését, erejét fenntartani, ha egyedül van az ember?

Figyelt kérdés

Meditáció útján el lehet jutni az egységélményig?

Szentlélek befogadásával?

???


2019. szept. 24. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, nyilván, meditálunk kicsit, meg idézünk 3 szellemet, és minden gond meg van oldva. Így gondoltad?
2019. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Háziállat, kisállat tartásával, másokon való segítéssel, önkénteskedéssel, önzetlen adással....


A meditáció az elme lecsendesítésére jó és az ima is, de a szeretetet azt meg kell élni !


Nézz körül az utcán, segíts másokon, akár a lépcsőn fel egy babakocsit vagy tanácsadással, útba igazítással egy tétova turistát, csak meg kell látnod hogy a lehetőségeid megvannak a szeretet megélésére napi szinten.


Otthon, egyedül nem lehet szer-etet-ni....

2019. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem háziállatokkal sikerült :) van két cicóm, nagyon szeretem őket és szerintem ők is engem. Ez nékem elég is.
2019. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont arra kell,hogy legyen erőm megoldani a gondjaimat.
2019. szept. 24. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Minden erő a gondjaid megoldására, és minden szeretet ott van benned ami szükséges.


A meditáció kell az egyensúly fenntartásához igen, de külső dolog nem, csak te.

Ha gondolod szívesen segítek, sokat foglalkozok mások segítésével szóval ha érdekel nyugodtan írj privátot.

2019. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyél hívő
2019. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!