Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki a legmagasabb rezgésszintű...

Ki a legmagasabb rezgésszintű ember, akit ismersz?

Figyelt kérdés

Mi mindenben mutatkozik meg a fejlettsége?


Köszönöm a válaszadásra szánt időtöket.


2019. okt. 18. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Marmint hogy milyen szintu? Milyen fejlettsegre gondolsz?
2019. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A beszédéből, amit mond és tesz. Érzékenyebb az átlagembertől, magabiztos, de sohasem öntelt. Leszól, ha rossz úton haladsz az életben és igyekszik segíteni. Általában vonzóak és tehetségesek. Sokszor unottak, nem kedvelik az emberek társaságát. Kijavítja az esetleges hibáidat és soha nem árul el téged. Spiritualitás, mint témát és a természetet/állatokat szeretik. Ennyi jutott az eszembe. NEM magamról írtam;) no pánik.
2019. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dr. Czeizel Beatrix és Greskó Anikó:


[link]


Reinkarnálódott Atlantiszi papnők és gyógyítók..nekem túl felszínes ez a fényküldött közeg,mert ezotér-okkultizmusban vagyok inkább otthon,de nézz rájuk....pezsegnek...

Teljes öntudatosság és önelfogadás,elhivatottság a csillagtudatosság beavatásaihoz mindenki felé...

A kreatív belső- és szellemi gyermek abszolút kifejeződései..

2019. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik villanyszerelő ismerősöm. Három munkahelyi baleset után.
2019. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Két értelemben szeretnék válaszolni.

Az egyikben én. Én vagyok a ..., had fogalmazzak úgy, hogy legtisztább, legigazabb, legközelibb igazi önmagához.

Egy másik értelemben az egyik barátom. Emberek magyja átlal felfoghatatlan bölcsesség, szeretet. Azért ő, mert nagyon magas szintű jóságot sugároz, nagyon nagyon intenzíven. Folyamatosan robban belőle az energia, a bíztatás, a tiszta, önzetlen, ártatlan szeretet, segítési vágy, és az erőkifektés, hogy jobb lehessen a körmyezetének.


Nem írom, miben mutatkozik meg. Nem csak mert nem lehet a lényegét és mélységét átadni, de az egyszerűsített felszínes oldalát is nehéz lenne leírni, és hosszú példálózás, felsorolás lenne belőle.


Köszönöm én is, neked.

2019. okt. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3#,

Nincs reinkarnálódott atlantiszi a földön.

Ők nem úgy pezsegnek ahogy a kérdező kérdezte.

Nagyon szomorú számomra, hogy olyanokról van ilyen véleményed, akik mindenkinek fix pénzért árulnak, aránylag nagyon mellékes, lényegtelen tudást is csak néhol tartalmazó szövegeket.

Fura, hogy ez, és az általad használt gyönyörű szavak hogyan kapcsolódhatnak benned. :////

2019. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. okt. 19. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!