Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van ha egy kopogó szellemne...

Mi van ha egy kopogó szellemnek kinyitom az ajtót amikor kopog?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 11:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy hallottam ezt a story-t (bocsi ha nem jót mondok, lehet hogy keverem egy másikkal), hogy ha kopogást hallassz, az ágyon fekszel, és leteszed a lábad a földre, a szellem ott van az ágy alatt és levágja mind a két lábod.

DSe bocsi ha ez egy másik:D nem emlékszem pontosan, ez-e az a story :)

2010. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
Én nem nyitnám ki.Nem is biztos h kopogó szellem.Hányszor kopogott?Vannak olyan rossz dolgok, amik nem jöhetnek csak úgy, azt akarják hogy meginvitáld őket.(pl ha szellemet idézel és meghívsz valami más negatív jelenséget a házadba,vagy felveszed a kapcsolatot a jelenéssel amit érzékelsz)Ha ajtót nyitsz neki,azzal bizony beengeded, akármi is az.Inkább mondj el egy miatyánkot hangosan, és imádkozz.Azt gyűlölik.Remélem tudtam segíteni.:)
2010. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Elméleti szinten beszélek róla :D, egy kérdésben olvastam hogy ne nyisd ki az ajtót a kopogó szellemnek mer baj lesz. Azt nem részletezték hogy mi, gondoltam megkérdezem
2010. júl. 18. 11:21
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
ez engem is érdekelne, de ha nem az ajtón kopog a szellem akkor mi van?:D
2010. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%

Elmondtam mi lesz ha kinyitod..beengeded a lakásodba, életedbe, és amint már leírtam nem tudhatod micsoda.

De egyáltalán miféle jelenségeket tapasztalsz, ami alapján azt állítod hogy kopogó szellem?

2010. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
65%

VIGYÁZZ!


A kopogószellemek egytől egyig biztosítási ügynökök, közvélemény kutatók, krisnások és jehovások!

Ha kinyitod nekik az ajtót VÉGED!!!

2010. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
68%
Sőt az is lehet, hogy számlákat hoz! Jobb kint tartani az ilyesmit!
2010. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 kelemenkelo válasza:
56%
de lehet a postás és az nem mindig rossz?de lehet hogy ö 2szer csenget
2010. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
64%
Miatyánkot?Utálják?Szerintem simán öregebbek minden vallásnál Pl:Egy ősember kopogó szelleme.Na, akkó mivan?
2010. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
DE NEM KOPOG
2010. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!