Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemnek milyen fajtái...

A szellemnek milyen fajtái vannak?

Figyelt kérdés

Csak mert én szoktam látni egyet és nem tudom hogy jó e vagy

gonosz.


2010. máj. 8. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Több fajtái vannak, attól függ hogy mileyn kapcsolatban vagytok. Ha vettétek a házt, és előtte meghalt benne valaki, az lehet rossz szándékű mert nem tetszik hogy másé lett a ház. Ha valaki közeli családtagod ment el, aki kísért, és vele jóban voltatok, akkor csak vigyáz rád. Ha esetleg olyas valaki halt meg, akivel rosszban voltatok, lehet hogy bosszút akar állni. Ha a családból, vagy ismerősökből nem halt meg senki, akkor lehet hogy vándorszellem. Ha kopogásokat hallasz kopogószellem. Ha látod őt, akkor azért láthatod, mert közölni akar veled valamit, vagy mert idegesíteni akar, megijeszteni, esteleg magányos volt, és benned keresi a társaságod, vagy azért mert tuttodra akarja adni hogy ott van, amit már megtett. Attól is lehet szellem ha előidézted, de ha idézel, úgyhogy egyedül vagy idézés közben, akkor rossz indulatú! Mert akkor te hívtad oda, és nem szeretik ha zaklatják őket! Tehát ezek közül a választ neked kell tudnod, vagy keress rá a neten. Sok sikert!
2010. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. máj. 8. 13:22
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

13:04-nek


Azért kérdez a szellemekről, mert kíváncsi és itt kell róluk kérdezni ennél a témánál. Attól, hogy mások hisznek benne attól nem kell beszólni a másiknak, biztos te is hiszel valamiben. Fogadjunk gyertyával a kezedben nem mernél végigmenni a temetőn, vagy egyedül szellemet idézni. Be lennél szärva...nyugodtan idézzél szellemet ha nem hiszel bennük.

Ha nem hiszel bennük miért jössz ebbe a kategóriába? Vagy ebbe a témába? És miért válaszolsz? Unatkozol? Akkor foglald el magad de ne így. Vagy csak röhögni akarsz? Akkor menjél fel vmi viccoldalra vagy a humor kategóriába. Tudod van olyan is a lap alján az egyéb kategóriában. Ha meg nem tetszik akkor fent a jobb sarokban van egy piros kocka amiben van egy fehér x és rá lehet kattintani ;).


Bocs kérdező, hogy nem a te kérdésedre válaszoltam, csak már ezekkel az idiótákkal ki van a fäszom. Muszáj volt írni neki.

2010. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem megérzed, hogy jó, vagy rossz.

A rosszat el kell küldeni, füstölni.

2010. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én hallottam a poltergeist (kopogó) szellemekről is. azok állítólag hangokat is adnak vagy tárgyakat vernek le pl szekrényről, villanyt kapcsolnak/oltanak stb
2010. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.^-^
2010. máj. 9. 13:28
 7/22 anonim válasza:
100%

Nincsenek szellemek? Mivel magyarázná azt valaki,ha a konyhában,ahol az edényt mosogatás után száradni hagyják...na ott,csupán egyetlen fazék volt,ez teljesen stabilan,majd kb. 30perc után levágódott?


Sőt,azóta már éjjel 2óra tájékán arra ébredtem,hogy szintén ott egy tányér is megborult.

2010. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
9%
16:50-nek. Lehet, hogy patkány van a lakásodban...de ha ennyire a szellemekre bízod a dolgot, akkor... haggyuk. :S
2010. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
80%

Én hiszek a szellemekben.Rengeteget beszélgetek erről barátokkal felnőttekkel és olyanokkal akik hisznek ezekben.Sokszor azt kérem, hogy igaz történeteket meséljenek nekem.És sokszor hallok ijesztő dolgokat.Nem tudom mit gondoljak, mert még sohasem láttam,de viszont hiszek benne.Azt alá kell írnom valóban egy érdekes kérdés hogy vannak-e.A jó szellemek valóban nem mutatják magukat a rosszak viszont érzékeltetik jelenlétüket.Sokszor interneten azt olvashatjuk hogy valamire figyelmeztetni akarnak minket.Hallottam már a lélekvándorlásról is.Ebben is hiszek.Nem szeretnélek meg ijeszteni, de valami oka csak lehet hogy látod őket nappal és éjjel.Még a jósnőkben is hiszek,hogy tényleg látja azt hogy mi vár ránk.


Hogy valójában mi is az Igazság?Az embereket mindig is foglalkoztatta a szellemvilág. Vajon tényleg körülöttünk vannak? Még a mai napig sem lehetünk biztosak abban, hogy léteznek-e.

Úgy tűnik, hogy nagyon sok ház nem csak az élők lakóhelye, hanem a természetfeletti lényeké is. A szellemlakó különféle módokon éreztetheti jelenlétét.

Tudósítások szólnak furcsa szagokról, hirtelen huzatokról a zárt szobában, és gyors hőmérséklet változásokról. Esetenként maguktól felkapcsolódnak, vagy kialszanak a fények, és a tárgyak egyik pillanatról a másikra megmozdulnak. A kísértetjárás gyakran abba marad, mihelyt egy meghatározó személy elköltözik az adott házból. Bár a legtöbb szellemre azt mondják, hogy az emberre hasonlítanak, nagyon sok fajta kísértet létezik. Némelyik szellem nem is ismerhető fel, mert annyira valósnak és életszerűnek tűnik. Ezek általában azoknak szellemei, akik nem túl régen haltak meg. Leggyakrabban a rokonoknak, vagy a közeli barátoknak jelennek meg.

2010. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

13:18-nak és a kérdezőnek:

a kopogó szellemnek nem azért az a neve mert kopog semmi köze hozzá angolúl poltergeists(ejtsd:poltergáz)ez 1 valamilyen erő ami tárgyakat vagy akár embereket repít a levegőbe aztán hajít el....

2010. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!