Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pozitív történetek a fekete...

Pozitív történetek a fekete macskákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Annyi negatív dolgot írnak róluk hogy kíváncsi vagyok kinek milyen esetleg pozitív élménye van a fekete cicákkal. Tudnátok írni veletek megtörtént eseteket?

2019. nov. 21. 19:51
 1/6 anonim válasza:
Én amikor meglátok egyet (balra menni) akkor hirtelen egy kicsit óvatosabb leszek, jobban figyelek hogy mi van körülöttem, de egyébként ez babona kérdése.
2019. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a hiedelmek akkor alakultak ki amikor még nem találtak racionális magyarázatot dolgokra. De 2019 van emberek! Vége a középkornak! Tényleg elhiszitek hoyg egy cica aki feketének született hatással van bármire? Ez csak egy szín.
2019. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy szép korom fekete cicám! Imádtam! Édes,kedves,bújós cica volt. Nekem ő soha nem hozott balszerencsét.
2019. nov. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Blade Bone ***** válasza:
Nekem is van egy fekete macsekom, ráadásul bak, szóval eléggé nagy pozitívum az, hogy itt van mindig a háznál, ha hívom, ha nem, ő mindig üdvözöl... Szóval jó macska :)
2019. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mióta fekete macskám van, a májkrém mindig eltűnik a kenyeremről. Nem tudom mitévő legyek, rettegésben élek és éhezem, de a macska cuki, hiába fekete csórikám.
2019. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még soha semmi rossz nem történ velem azért, mert fekete macskát láttam. A nagymamámnak fekete cicája van. Nagyon cuki, bújós, senkit sem ért balszerencse miatta. Nekem is volt fekete macskám, igazi kis izmos vadász volt, mindig hozott haza valamilyen zsákmányt és nagyon hűséges is volt, amikor jöttem haza suliból mindig várt a bolt sarkánál, amikor meg mentem a suli felé a bolt sarkáig mindig kikísért és nézte amíg felszállok a buszra. Soha még egy ilyen cicám nem volt, aki ennyire ragaszkodó és hűséges lett volna. Most fehér cicám van egyébként, akit már sokkal felelősségteljesebben nevelek, őt is imádom, kis szőrmók xD megjegyzem semmivel sem hoz több szerencsét, mint egy fekete macska.
2019. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!