Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikorra fog megjelenni körülbe...

Mikorra fog megjelenni körülbelül Fekete Özvegy ( Natasha Romanoff ) solo filmje a bosszúállókkal kapcsolatban? ( Én Youtube-on láttam, hogy elvileg lesz. )

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm annak aki tud válaszolni! :)

Mert nekem az egyik kedvenc szereplőm Natasha és ezért nagyon érdekel, hogy lesz e solo filmje. :D :)


2019. ápr. 12. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekel az a film, sajnos még nincs semmi konkrétum, egyelőre annyi infó van hogy 90% hogy lesz olyan film, de sem dátumot, sem egyéb konkrétumot nem jelentettek még be hivatalosan, és még tudtommal nem is forgatják. Mellesleg évekkel korábban ki kellett volna jönnie csak eltolták jó sokkal. Gondolom ha kijött majd a Végjáték és így lezárult a harmadik fázis, akkor utána lesznek bejelentve a további filmek a következő évekre, azaz még legalább egy hónap mire infó lesz róla, legjobb esetben (egyelőre csak a Pókember: Idegenben ismert a későbbi filmek közül).

Itt találod azt az infót ami egyelőre rendelkezésre áll (azaz egyelőre annyit hogy 5 színész - köztük ugye nyilván Scarlett Johansson - le vannak igazolva a filmre).

[link]

2019. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Reméljük minél előbb kapunk hírt. :)

2019. ápr. 12. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. :) Igen, reméljük.
2019. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Feigi azt nyilatkozta, hogy a pókember: idegenben után jelentik be a további filmeket azelőtt semmiképp.
2019. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. ápr. 13. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy lesz. Már van rendező, író, sőt már néhány színészt is bejelentettek.

A forgatást állítólag nyáron kezdik, de ez nem biztos.

2019. ápr. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hmm... Csodás!

Minden válaszolónak ment a 👍. :)

2019. ápr. 14. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!