Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Harmadik szemmel való látás?

VízililiomPamacs kérdése:

Harmadik szemmel való látás?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy kinyílt a harmadik szemem, mert tegnap csukott szemmel ilyen lilás foltot láttam majd apróbb gőmb szerű fények is megjelentek. Másnap észrevettem, hogy tudok látni csukott szemhéjon át is. Megijedtem kicsit. Olyan volt mintha kinyitnám a szemhéjam vagy mikor a redőnyt felhúzzák de közben a szem csukva van. Azóta próbálok elaludni, de nehezrn megy mivel kinyílik a "belső"szemem és ugyan ugy látok mindent mint nyitottal. Kérdesem ez a harmadik szem kinyitasa lenne? Mert erős migrén, fejfásásol vannak azóta előtte nem voltak. Mert ha igen az klassz lenne. Eddig csak a szobámat láttam de elvileg lehet mas helyeket is latni mintha ott lennel? Ha igen ezt hogyan erhetem el? Ja es hogyan erhetem el hogy maradjon csukva mert aludni nem artana :) ? Egyszavas válaszolók, trollok, nem hisznek benne emberek kérem válasszatok más kérdést! Olyan emberek válaszát várom akiknek volt hasonló tapasztalatuk, vagy már nyitva van a szemuk.

2019. nov. 28. 08:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem lett volna már 8 ilyen kérdés... itt is van pár belőle, a kérdésed alatt.
2019. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Na, egy pillanat!

Azt írtad, az nem érdekel, ha valaki nem hisz benne.

Ha viszont hanyag és földlusta voltál, és erre valaki figyelmeztet, az már a te bajod!


Amúgy Gugli a barátod, Wiki a barátnőd:

[link]

2019. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Te most miert veszekedsz velem? Normalisat kerdeztem motmalis valaszokat varok! Ezzel a temaban!!!!
2019. nov. 28. 09:21
 4/15 A kérdező kommentje:
Irtam csak olyAnok irjanak akiknek volt tapasztalatok vagy hasonlo elmenyeik! Utolso sor
2019. nov. 28. 09:22
 5/15 A kérdező kommentje:
Amugy is miert pazarolod a draag idodet ezen akerdesen ha rendes valaszt sem tudsz nyujtani ami a kerdesemmel kapcsolatos?😡😡😡🤯🤬
2019. nov. 28. 09:24
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Meditálj. Amikor csukva van a szemed, akkor is látod a sötétet.., mit számít, hogy táj, vagy sötét, a lényeg, hogy az érzéseidre, a pihenésre figyelj, elernyedj, belekeveredj egy halucinációs folyásba.


Túl gyakorlattlan vagy. Kétlem, hogy kifejezetten erős rágyakorlás nélkül menni fog e életedben, amit szeretnél.


Még annyit, hogy valóban a harmadik szemedhez köthető, de csak mert egy bizonyos nézőppntban energiaátengedőbb, eddig sem.volt csukva, és most sem lesz nyitva. Ez nem egy igen vagy nem állapot, és nagyon sok része van. Van aki elkezdi érezni a körülötte lévő energiákat, van aki látja a hangot, emergiaáramlásokat, van pl a tiéd, higy emberi elme tozítással látja a fizikai külvilágot, és még sok egyéb.

2019. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

"motmalis valaszokat varok!"

Hát, motmalis válasszal nem szolgálhatok... de ha elolvasod a cikket, amit küldtem, akkor rájöhetsz, hogy mi a harmadik szem.

Arra is, hogy az emberben ez mit jelent.


Aztán, ha téged nem ez érdekel, hanem valami mesét akarsz hallgatni, akkor:

[link]

2019. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

A spirituális értelemben vett harmadik szemnek semmi köze a szemeidhez és a fizikai látásodhoz. Mindenki lát a csukott szemein keresztül, mivel a szemhéj vékony, így valamennyi fény átszűrődik rajta.

A kezeiddel is látsz, a füleddel is, a nyelveddel is. Mindennel, amivel valamit érzékelni tudsz. Ilyen értelemben véve harmadik szem a harmadik szem.

A harmadik szem valójában egyfajta érzékenység, aminek köszönhetően sokkal nagyobb mértékben képes vagy másokkal együtt érezni, mivel ténylegesen képes vagy érezni, amit ők, és pontosan látod a valódi lényüket. Átjönnek a gondolataik, az érzéseik.

2019. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
A harmadik szem tehát annak a ténynek való érzékelése, hogy az egész Univerzum egyetlen létező, és benne minden egy. Minden ember, minden állat, minden növény, minden tárgy egyetlen egész. Nincs elkülönülés, nem is volt soha. Nincs tehát olyan, hogy a másik ember gondolata, mert végső soron minden ember gondolata a te gondolatod is. Amikor kinyílik a harmadik szemed, akkor tudatossá válsz erre, és sokkal érzékenyebb leszel az egységre. A sejt felismeri, hogy ő nem egy elkülönülő létező a testen, hanem ő maga a test.
2019. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Neked az nem fog menni, kedves. Biztos.
2019. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!