Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki megtudna tanítani...

Valaki megtudna tanítani engem neten vagy Pécs közelében aura látásra, tisztán látásra,3-dik szem nyitásra stb egyéb dolgokra?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 11:25
1 2
 1/11 Trafó1 ***** válasza:
95%

A tisztán látásra igen.

Ne hidd el ezeket a hülyeségeket.


Ja és ingyen volt.

2018. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
😂
2018. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy kicsit itt visszanézel, sok érdekes dolgot találhatsz.

Ha még erre is lusta vagy, akkor meg mit akarsz?

2018. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

3-dik szem nyitás ??? 😂

Mik ezek xddd

2018. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hargitay válasza:
80%

Drága embertárs. Csak azt tudom mondani, amit megtapasztaltam. Korábban érdeklődtem én is az ilyen dolgok iránt. az ezoteriaban nagyon színes a kínálat jó pénzért, de sajnos olyan megtevesztesekkel talalkozhatsz ezen az úton, amelyek könnyen a vesztedbe sodorhatnak. Sokan olyan démoni megszállás alá kerülnek, hogy a sorsuk sok esetben végérvényesen megpecseteltetik.


Az jó, ha kereső vagy, mert a mester szerint, aki keres, az talál, de tudjál róla, hogy ha nagyon durva megtévesztések vannak az ezoteriaban, melyek az ember lelket veszelyeztetik.


Mindazonáltal a tisztánlátás képességét megadja az Úristen minden őszinte igazsagkeresonek. Ráadásul díjmentesen. Krisztus azt mondta, hogy ha valaki megismeri és megtartja az ő beszédeit, megismeri az igazságot, és az szabaddá teszi őt.

Ő, ha tiszta a szandekod, segíthet neked is a tisztanlatasban, elveheti a szellemi vaksagot toled, ha az igazság megismerésének szándékával elolvasod az evangéliumokat és imában Istenhez fordulsz, hogy még is értsd őket. Ismétlem: teljesen ingyen, vallásmentesen.


Keszulj fel arra, hogy tisztánlátás, avagy a szellemi vakság elvesztése, kezdetben nagy fájdalommal jarhat, mert sok minden nem az, mint aminek tűnik. Saját magadat is úgy fogod látni, ahogy Isten lát téged. Az elején nem könnyű a szembesules, de segít az Örökkévaló elviselni a látványt. És nagyon megeri, mert ha az igazság által szabadulást nyersz, többé nem fognak tudni megteveszteni téged. Röviden ennyi. Ha érdekel, szívesen segítek egy picit, amíg elindulsz a "tisztanlatas" útján, de utána meg te kell legyél az, aki lépéseket teszel annak érdekében, hoogy novekedj az igazságban és a szabadsagban.


Attila

2018. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Teljesen passzol a neved ahhoz amit írtál. Érdekel
2018. jan. 5. 12:28
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
tisztán látásra egy optikát javasolnék, helyesírásra pedig általános iskolai nyelvtan órát
2018. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Yoda m. ***** válasza:
54%

Attilának igazat adok. Ami a lélek tisztánlátásához való úton járáshoz a kezdetet javasolja, az úgy igaz. De, ne felejtsük el... mint ahogyan nincs 'egyetlen' kitaposott út az üdvözüléshez, úgy a 'tisztánlátáshoz' vezető út is teljesen egyedi. Mindenkinél más és más. Ezért is lenne felelőtlenség bármilyen utat is mutatni a távolból bárkinek is. Mert könnyen a "Vak vezet Világtalant" effektust érhetnénk el.

Az én véleményem (és tapasztalatom) szerint a belső út az egyetlen lehetséges, ami mindenkinél egyedi és fel nem cserélhető, illetve nem helyettesíthető. Már csak azért sem, mert MINDENKI egy kis Csoda (telve jó és nem jó tulajdonságokkal), s mindenki egyéni individuum.

Szóval a saját EGO beazonosításán, megfejtésén és felismerésén keresztül vezet az út. Persze, ez egy lelki segítővel (guruval), annak iránymutatása elindítható, de aztán saját magadnak kell végig járnod az utad, amely aztán a halálodig tart majd abban a létformában, amiben most éppen vagy.


Ha csak a test (nem lélek) tisztánlátását vesszük, akkor a #7-es mondása az iránymutató.

Kérdésedből arra következtetek, hogy Te több mindent szeretnél elérni. Azt mondom én, egyszerre csak egyet akarj... s majd később lehetséges, már olyan sok mindent nem is fogsz akarni.

Úgy értem, gondolj csak a sílesikló él-versenyzőre, aki abban profi lehet, de hogy mellette nem lesz belőle kajak-, vagy vitorlázó-, vagy sakk-olimpikon, az biztos. Nem férhet bele az életébe és annak is örül, amit egyetlen területen elért! Így ne akarj tisztán látás mellett még egyéb dolgokban is büfé lenni.

Hogy aztán mely területen lehet belőled 'valami', vagyis Valaki, no ahhoz kell a Mester segítsége, valóban. Mert egy kívülálló intelligencia mindig jobban lát Téged, mint Te önmagad.

Csak javasolni tudom, hogy keress, csak bátran keress, s majd a Mestered talál meg Téged.

Mert bárki Mester csak úgy lehet, ha létezik a Tanítvány is.

Akarj tanítvány lenni és ne csüggedj, ha 2-3 hónapon belül sem akadsz hiteles tanítóra. Sokszor évekbe is beletelik... néha meg elhalad melletted, vagy a szomszéd asztalnál beszélget, vagy eléd áll... és Te eleinte észre sem veszed.

De ne csüggedj e-miatt, csak legyél mindig jelen és éber, bármerre is jársz.

2018. jan. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 De La Cruse ***** válasza:
51%
Inkább ne foglalkozz ilyesmivel ha csak nem akarsz boldogtalan és üres ember lenni öröm éa valódi tartalom nélkül.
2018. jan. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dorje1234 válasza:

Tanfolyamot nem tudok, de az aura látásban és a tisztán látásban talán tudok némileg segíteni:


-A tárgy vagy élőlény, aminek az aurájára kíváncsi vagy legyen egy semleges világosabb háttér alőtt.

-Lazíts, és próbálj a távolba fókuszálni.

-Rövidesen feltűnik a tárgy körüli világosabb terület.

-Ennek az az oka, hogy mivel a tárgy sötétebb, de te arra figyelsz, az agyad a látott képet érzékelhetőbbé próbálja tenni azzal, hogy a környezetet lesötétíti.


És a tisztánlátáshoz:

-Vedd észre, hogy az agy milyen csodálatraméltó trükköket alkalmaz arra, hogy könnyebbé tegye az életedet.

-Ugyanakkor ne dőlj be neki, nem kell minden 'furcsaságot' készpénznek vagy varázslatnak venni.

2018. jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!