Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hallok félálomban...

Miért hallok félálomban furcsa hangokat?

Figyelt kérdés

Éjjel gyakran felébredek és néhanyszor már előfordult hogy nagyon furcsa, semmihez sem hasonlítható hangokat hallottam, volt hogy kintről.

Pontosan tudom milyen az alvásparalízises “élmény”, de ez nem az.

Kb fél percig hallom aztán mikor már teljesen magamhoz térek akkor már nem.


Járok hátmasszázsra és ott elmondtam ezt a dolgot és azt mondták nekem hogy lehetséges hogy félálomban másfajta tudatállapotban vagyok és érzékelem a másik síkokat. Valami ilyesmit mondott.


Ez mennyire reális?



2020. jan. 4. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert ahogy írtad ez félálomban történik, mikor elmosódnak a határok álom és ébrenlét között. Én még képeket is szoktam látni, mintha máshol, valaki más szemével látnék miközben a mindennapi dolgait végzi. Álmodsz csak ilyenkor, nagyon durva dolgokra képes az agy.
2020. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon félek erről írni, de konkrétan ilyen gagyogó nem is tudom milyen hangokat hallok amit semmihez sem tudok hasonlítani.

Ha ilyeneket csinálna az agyam akkor nem lennék normális. Vagy de?

És ez csak egy ideje van, november végén volt legelőször, azóta most a héten volt egyszer, remélem többször már nem lesz mert nagyon furcsa.

2020. jan. 4. 20:00
 3/8 anonim válasza:
Én látni szoktam ezt azt, pl. a falon, ami képtelenség, mert 1.sötét van, 2.szemüveg nélkül nem látnék el addig. Járok természetgyógyászhoz, ő azt mondta, h nem a szememmel látom. Nyitva van a harmadik szem. De nem foglalkozom vele, alszok tovább.
2020. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor nagyon élvezetes zene van, ami ott és akkor tök normál inkább, csak utóbb tudom, hogy valami perfekt volt. És egy hangra nem emlékszem belőle, csak a nagy csend marad.
2020. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem tudom felidézni azt a hangot de valami nagyon furcsa.
2020. jan. 4. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem beszélgetés. Férfi és nő beszélget... valami olyasmi lehet amit #1 mond, nem vagy vakkant :)
2020. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hipnagóg jelenségeknek hívják őket. A neten van leírás, el kell olvasni, nem természetgyógyászokhoz, meg hasonló kóklerekhez rohangálni...
2020. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én egy ideje jegyzetelem amiket hallok, mielőtt felriadok.

Pl.


- Ezek szerint nekem öregszik a netem.


- Képes és hátbaszúr.


- Ilyen hasnyálmirigy féle baba.


Össze-vissza értelmetlen dolgok.

Szerintem ahogy álomba merülnék, az agyam valahogy összekeveri a pár nap alatt hallott szavakat.Néha teljesen értelmetlen a szöveg, néha meg vicces.

2021. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!