Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek kipróbáljam az...

StrawberryRaspberry kérdése:

Szerintetek kipróbáljam az egyszemélyes bújócska játékot?

Figyelt kérdés
Helló. Nem rég bukkantam rá erre a játékra, vagyis "rituáléra" ami magyar neve egyszemélyes bújócska vagy bújócska de egyedül, Japán neve pedig Hitori Kakurenbo. Elvileg veszélyes és páran már kipróbálták valami eredménnyel. Én személy szerint nem hisze a szellemekben, démonokban és ezekben de egy kicsit parázok sötétben persze. Valaki ismeri ezt a játékot? Az a baj hogy egyedül sose tudnám, mert mindig van itthon valaki. De ha tényleg észrevennék valami természetfeletti történéseket, akkor mi van ha egyszerűen kifutok a lakásból :D? Részletesen elolvasgattam ezt a játékot, de kicsit beparáztam tőle. Mi van ha tényleg fog történni valami és valamit elbénázok a szabályok között?

2020. jan. 10. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem igazi, felesleges szórakozni vele. Még egy Ouija táblával is nagyobb szerencséd lenne, pedig az is csak kitalált butaság.
2020. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszel a szellemekben és a démonokban, akkor minek akarsz olyan játékot kipróbálni, ami pont arról szól? Annyira logikátlan, pont mint az unatkozó tinik.
2020. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Remélem azazel letépi a tököd 😆
2020. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Az milyen, elbújsz, aztán megkeresed magad? :D
2020. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nézzetek utána, amúgy csak ki akarom próbálni, hogy hátha látok valami szellemes dolgokat :D.Poénból persze.
2020. jan. 10. 18:22
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Ha ki akarod próbálni, csináld. Mi a francért kell ilyen hülye és felesleges kérdést feltenni?


Nem fog történni semmi, mert nem igazi. Ha mégis történne, így jártál, a te sarad. Minket ez nem érint.

2020. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
olyan kérdést teszek ki amilyet én akarok, senki nem fogja megszabni :D.
2020. jan. 10. 23:12
 8/13 anonim válasza:
13%
Ja toljad simán. Jófejek, én pont tegnap Jézusnál voltám át szénázni pár szellempajtással. Csak azazellel vigyázz, nem szereti, ha elcsenik a túrórudiját.
2020. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az komoly :D
2020. jan. 11. 13:06
 10/13 ******?! ***** válasza:
15%
Ennyire unatkozol? Mégis mi értelme? Ugyanolyan unalmasan hangzik, mint a kérdésed. Csak saját magadat akarod ijeszgetni... Cöh! Nem értem miért nem fizetnek, hogy válaszoltam erre?
2020. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!