Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek kipróbáljam az...

StrawberryRaspberry kérdése:

Szerintetek kipróbáljam az egyszemélyes bújócska játékot?

Figyelt kérdés
Helló. Nem rég bukkantam rá erre a játékra, vagyis "rituáléra" ami magyar neve egyszemélyes bújócska vagy bújócska de egyedül, Japán neve pedig Hitori Kakurenbo. Elvileg veszélyes és páran már kipróbálták valami eredménnyel. Én személy szerint nem hisze a szellemekben, démonokban és ezekben de egy kicsit parázok sötétben persze. Valaki ismeri ezt a játékot? Az a baj hogy egyedül sose tudnám, mert mindig van itthon valaki. De ha tényleg észrevennék valami természetfeletti történéseket, akkor mi van ha egyszerűen kifutok a lakásból :D? Részletesen elolvasgattam ezt a játékot, de kicsit beparáztam tőle. Mi van ha tényleg fog történni valami és valamit elbénázok a szabályok között?

2020. jan. 10. 13:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen untatkozok, látom ti is ha ide jöttök :D értelme nincs de jo szorakozás lehet. :)
2020. jan. 11. 18:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát régi kérdés volt de remélem kipróbáltad. :D

Abban kell hinni amit látsz.

És ha az a baba eltűnik, akkor biza hinni fogsz.

Nem játszottam még és nem is fogom ezt a játékot mert azt tudom, hogy démonok léteznek, és itt nincs megadva mi történik ha nem sikerül a játék és az se mi van ha nyersz. Tehát felesleges kockázat lenne. :D

Kb. 20% az esélyed arra, hogy eltűnjön a baba. Bár ez a képességeidtől is változhat.

2020. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia! :D


Én ismerem ezt a "játékot", bár sose próbáltam. Javaslom neked Nabu Senpai egyik videóját ahol ezt egy kicsit jobban elmagyarázza.

https://www.youtube.com/watch?v=4XiMFBXwFZA

tessék itt a link a videóhoz.

4:05-nél lesz erről szó :D

2020. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!