Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti kipróbálnátok/ próbáltátok...

Ti kipróbálnátok/ próbáltátok valamelyik paranormális játékot?

Figyelt kérdés

Nézem ezeket a videókat ahol kipróbálják, és süt, hogy kamu, ez oké. De átlag ember nekiállna szerintetek? Egyáltalán a kitalálója kicsoda ezeknek?

Például az "éjféli ember". Mi értelme kockáztatni a szívrohamot? Ez egy videó pl: https://www.youtube.com/watch?v=nTN87yebzoA (A srácok miatt nézem, mert poén videóik is vannak.)


De közben meg bennem van a kíváncsiság. Ha olyan csapat lenne, akiben bízom, hogy nem poénkodják el, lehet kipróbálnám őket, hogy lebuktassuk, hogy mind csak bugyutaság. Nem uszítani akarok senkit, komolyan érdekel, hogy ha próbáltátok valamelyiket, akkor mi volt?

Elég hitetlen vagyok ezekben, több történés ellenére is.


Kösz, ha válaszolsz, és nem trollkodsz :)


Ezek pedig a játékok amikre kíváncsi vagyok:

[link]



#tapasztalat #bújócska #Ouija #Bloody Mary #Három Királyok #paranormális játék #éjféli ember
2019. máj. 31. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Max.a Daruma-san probálnám ki.
2019. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Azt pont nem merném, mert megőrjítene, hogy bebeszélem magamnak, hogy figyelnek :D

De köszi a választ!

2019. máj. 31. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a lifteset, mert izgi és legalább nem halok meg. És azt ahol kívánni lehet, mert van valami, amit nagyon-nagyon-nagyon szeretnék és az életemet is kockáztatnám akár:D
2019. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3. Ja, a liftes is para.

Talán az éjféli ember az ami nagyon nyomja a fantáziám. A bloody maryt és a ouija-t kipróbáltam, az utóhatás valószínűleg a félelmem és a képzeletem műve volt. De a többinek nem állnék neki egyedül :D

2019. jún. 2. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg kipróbáltad?
2019. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!