Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy az angyalo...

Hisztek abban, hogy az angyalok számokkal üzennek?

Figyelt kérdés
Nekem eddig tökre bejött és kíváncsi vagyok, hogy másnak is.?
2020. jan. 11. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2020. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint hogy. Példát kérnék.
2020. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A számmisztika az emberek "tudománya". Püthagoreusok és a többiek..

Isten sokféle módon tud kommunikálni az emberekkel, de nem hinném hogy ilyen ezoterikus baromságon keresztül tenné. Mármint a valódi igaz Isten és a szent angyalai.

2020. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 george1113 ***** válasza:
0%

Számokkal, ingával, kártyával, fehérmágiával (horoszkóp) gyertyával stb, csak démonok üzennek! Nem véletlenül szám, az ördög logója (666).


És az angyalok miért alacsonyodnálak le, erre a színtee, hogy számokkal üzennének, mikor a biblia az út mutató, hogyan kell kapcsólondi a szentekhez.


A Szentségeknek nincs semmi okuk hogy fügönymögött eltakarva a kilétüket üzennének az embereknek! Annál inkább van okuk a démonoknak ehhez folyamodni.

2020. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#4 -eshez annyit fűznék hozzá, hogy a démoni entitánsok alacsonyrendű erői pröbálnak így feljebb kúszni( vagy lejjebb? :D) a pokol ranglétrán. Pár alkalom nem veszélyes, de gyorsan függővé tudnak tenni; van ismerősöm, aki rendszeresen ingázik pl.

Ilyenkor a gyengécske démonokhoz szépen betársulnak a magasabbrangú démonok, akik aztán nem szórakoznak.

Az angyalok nem üzengetnek sem álmokkal, sem kártyával, számokkal meg pláne nem!!

2020. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 george1113 ***** válasza:
0%

Igen, vannak magasabb, és 'alacsonyabb' rangúak. Mindenegyiknek van 'beosztása', pontosan.


Több millóan vannak, csak nem látjuk őket, mert ez a céljuk. Ezek okkultizmussal panipulálnak, vannak amik:

-függőséggel: drog, alkohol

- paráznasággal,hűtlenség, átkozódás,trágár beszéd (ezek csak démonikus hatások) szex

- pszihés betegségekkekel: skizofrénia, depresszió, szorongás,elmezavar

-gyilkosság, öngyilkosság (különös kegyetlenséggel megkínzott áldozatok ok nélkül),

itt már gyaníthatunk megszállottságot


A felsoroltak összekapcsolódnak egymással. A vége mindik az utólsó lesz GYILKOSSÁG!

2020. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van egy szám ami a jót és a szerencsét jelzi és van egy ami a bajt és a megpróbáltatásokat.


Még gyerekkoromban figyeltem fel rá és több évtizede tévedhetetlenül működik

2020. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 george1113 ***** válasza:
0%
Utolsó. Szerintem olvass a fentiekből. Jobban járnál.
2020. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hú hát elég sok a negatív gondolat sajnos. De köszönöm a válaszokat.
2020. jan. 12. 06:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Számokkal is. Egyébként nem igazán ők üzennek, bár nem tudom milyen angyalokra gondolsz. Az én angyalaim azt mondták, az angyalok inkább csak húznak valamerre, segítenek a megfelelő állapotokban lenni a tanulmányainkhoz.
2020. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!