Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Idős ember lelkével, hogyan...

Idős ember lelkével, hogyan lehet tudatni/kérni hogy hagyja el a testet?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 15:23
1 2 3
 11/23 steris válasza:
100%
Fáj az örökségre a fogad more🤣
2020. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igazából csak hallani akartam itt is hogy jó oka van a helyzetnek, csak a javamat szolgálja. + Valóban hallani akartam a lelkek közötti kommunikációról..stb
2020. jan. 15. 18:04
 13/23 A kérdező kommentje:
Hagyjuk.. Kérdés lezárva.
2020. jan. 15. 18:09
 14/23 anonim ***** válasza:
Miért nem szólítod fel a saját lelked a távozásra? Mindenki jobban járna és a probléma is megoldódna :-D
2020. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Azzal szinte senki se járna jobban, csak én egy pillanatig.
2020. jan. 15. 18:17
 16/23 anonim ***** válasza:
18%

Az embernek nincs lelke, a léleknek van ember formája.

A lélek nem tudja elhagyni a testet.

2020. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Azzal szinte senki se járna jobban, csak én egy pillanatig.


Honnan tudod? Ha ilyen gonosz vagy, akkor mindenki jól járna.

2020. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Oké, ezt most nem fogjátok megérteni ennyiből. A lélek kapcsolatok, elvállalt feladatokról olvasok szívesen
2020. jan. 15. 18:36
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy idős ember ápolása tényleg embert próbáló feladat lehet! Ez így van, és ha te ezt szívvel-lélekkel csinálod, akkor le a kalappal. Ha már eleged van és igazából nem teszed magad teljesen oda - hát, bizony az is érthető. Főleg, ha úgy érzed, hogy más családtagnak is illene besegíteni. Meg ugye az idős ember is néha más tudatállapotba kerül, nehezen elviselhető lesz akár egy teljesen normális, kedves ember is öreg korára. És tényleg úgy érzi az ember gyakran, hogy ennek már semmi értelme, és mindenki jobban járna, ha átlépne a másvilágra a nagyi, mert már demens, nem tud magáról, de mindenkivel mérges, vagy csak retteg a saját tévképzetei miatt. De ezt akkor sem dönthetjük el helyette.


Két dolgot tudok mondani csak:

(1) kitartás, kitartás és kitartás,

(2) próbálj segítséget kérni, a többi rokonnal is kedvesen, de határozottan és nyíltan közölni, hogy segítség kell, segítsenek egy gondozóház találásávan, a beköltöztetésben, addig a gondozásban, segítsenek pénzzel vagy amivel kell. Te már nem bírod, neked ez már sok, már hónapok vagy évek óta csinálod, neked is van életed, és igazságtalannak érzed, hogy ők kihúzzák magukat a feladat alól. Segélyszervezetekhez is fordulj.

2020. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kérdező "Azzal szinte senki se járna jobban, csak én egy pillanatig."


Sokan jobban járnának, én biztos, nem kellene a morbid kérdésedet olvasni! Én szívesen felkérném a te lelked távozásra, aranyásó!

2020. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!