Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz az ember...

Szerintetek mi lesz az ember lelkével miután meghal?

Figyelt kérdés

A világban kóborol, vagy mi?

Tudom, biztos vannak olyanok, akik azt mondják, hogy semmi, de én a másik "oldal" gondolatait szeretném meghallgatni. Fura, hogy ilyet kérdezek, mert Ateista vagyok, igaz az ateizmus csak Isten létezését zárja ki, azt nem, hogy mi történik halál után.



2013. ápr. 1. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Én attól félek, hogy semmi. Kész, bumm, annyi, vége.
2013. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Úgyanaz mint ami a letörölt adatokkal történik a számítógépen.
2013. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Nyugi, egy kis várakozás után újra testet fogsz ölteni. A jelenlegi testünk csak ideiglenesen a miénk.
2013. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Először a homlokára csap, aztán röhög-röhog, végül meg-megcsóválja a fejét, és elindul felvenni a következő műszakot.
2013. ápr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha itt maradnak az gázos,mert látják hogy trónolunk,hogy fürdünk,hallják(szagolják?)a pukikat,nézik hogy szexelünk,szóval kínos!:(
2013. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Szerintem a test csak egy nehezék és valamiféle álarc keveréke. Nem hagyja, hogy a lélek kiteljesedjen. Pl. az agy hülye ötleteket gyárt, a szemet becsapják és így tovább.

Szerintem a lélek megszabadul minden sallangtól, köztük a fölösleges érzelmektől és gondolatoktól.

2013. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4 es asszem jól látod a dolgokat!!
2013. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Skywalker33 ***** válasza:
100%

Sziasztok!

A fenti kérdést már régebben fel kellett volna tennünk. Amíg ennek nem jársz utánna olyan vagy mint a kisgyerek aki minden nap új drága játékot követel a szüleitől de még nem érti meg hogy az pénzbe kerül és hogy a pénz elfogyhat.


Eljátszuk a pénzt: hívjuk most időnek és életnek, de nem növünk fel a nagy kérdésekhez.


Tankönyvszerű olvasmányokat találhatsz a teozófiai társaság honlapjain letölthető formában.

Ébresztő!

Az ilyen dolgokban a gyerekek nem tudnak egymástól kielégítő választ kapni...a felnőttekhez kell fordulni.


Remélem a fenti allegória nem taszít de inkább segít a megértésben, az volt a célja :)

Szép Napot!

T.

2013. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocs de az ateista semmiben se hisz ami nem bizonyított,logikus,vagy van rá bármi szükség.Szóval te nem ateista vagy.
2013. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az ateista istentagadót jelent. A szkeptikus definíciója a tényleges "hitetlen". Ő az, aki megköveteli, hogy felderített, világos, egyértelmű és a tudományos rendszerbe illeszkedő legyen minden, amit bárki is ténynek mer nevezni.
2013. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!