Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az új kínai vírust az illumina...

Az új kínai vírust az illuminati csinálta hogy elpusztitsa az emberiséget?

Figyelt kérdés

Az új vírus érdekes módon pont a kommunista kínából indult,ami az illuminati ellensége.


Úgy terjed mint ha szórnák az országok közt,ha sima utasok hurcolnák szét a világon nem terjedne így.


Link: [link]


Sőt,elvileg kígyók terjesztik amik a sátán állatai.


Link: [link]


Az illuminati pedig régóta az emberiség létszámának csökkentésén dolgozik.


Igaz lehet az elméletem?



2020. jan. 23. 18:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%
Majd ez is lecseng, mint az ebola. Csak arra volt jó, hogy még több félelmet generáljon.
2020. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
62%

Nem hiszem, hogy az illuminati, de Bill Gates alapítványa mindenképp benne van a buliban. Épp 3 hónapja futtattak le egy szimulációt, hogy a koronavírus mennyi áldozattal járna, ha elterjedne. 65 millió halál volt a vége.

[link]

És hoppá, tökre "véletlenül" most ki is tört egy koronavírus járvány. Majd figyeld, hogy Bill Gates alapítványával összefüggésben fog kijönni az oltóanyag. Én nem hiszek a véletlenekben.

2020. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
70%
#12 Bill Gates támogatja a népességcsökkentést és az illuminatinak dolgozik. Csak hogy tudj róla.
2020. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%
Hűha, sokan írogatnak ide a zárt osztályról.
2020. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
35%

Ez a video nagyon jól összefoglalja, hogy mi a helyzet a vírus hátterével kapcsolatban:

https://www.youtube.com/watch?v=rAa2Sxhv7jM

2020. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%
20:35: nahát, még egy szabadlábon lévő futóbolond!
2020. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
38%
Kedves kérdező, egyébként ha az illumináltak az emberiség létszámának csökkentésén dolgoznak (ami pedig felettébb kívánatos lenne), nem valami hatékonyan teszik, mert akkor nem nőne 12 évenként 1 milliárddal a népesség.
2020. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
36%
# 16 nahát, még egy agymosott gondolkodásra képtelen idióta!
2020. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
66%

21:16: igen, ilyen a tipikus alusisakos, azt hiszi, hogy mert bevesz valami orbitális ökörséget, ami eltér a fősodortól, máris roppant okos és tájékozott lesz. Így próbál kiemelkedni a tömegből, amihez egyébként saját magától nem lenne elég tehetséges. Az ilyeneknek hozta el a megváltást a youtube és a facebook. Egymásra találtak, erősnek hiszik magukat, és minden csatornán terjesztik a marhaságokat, aminek a vége az lesz, hogy Bolsonaro és Trump kaliberű alakok kerülnek hatalomra.

De ha az illumináltak mégis kiírtanák a következő hónapban az emberiséget, készséggel bocsánatot kérek, és leborulok az ő szellemi nagysága előtt.

2020. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
24%

#19

Régen én is benne voltam ebben az összeesküvéses világban, még videókat is gyártottam, elég sok nézettség is összejött, a csatornámon volt kb 10 ezer feliratkozó.

Nem azért hagytam abba, mert rájöttem, hogy nem igazak ezek a dolgok, hanem mert rájöttem, hogy azért foglalkoztam ezekkel a dolgokkal, mert boldogtalan vagyok, és azt hittem, hogy a külső körülményekben keresendő a boldogtalanságom oka, így megpróbáltam a világot megváltoztatni. Aztán felismertem, hogy a boldogság egy belső tudatállapot.

Ebben az időbe egyébként rengeteg félelmet gyártottam le magamnak, és szó szerint rettegésben éltem. Paranoiás voltam rendesen, és ha mondjuk csippant egyszer a telefonom, akkor egyből arra gondoltam, hogy figyelnek. Mondjuk hülye nem lettem azért, szóval tudom, hogy mindenkit megfigyelés alatt tartanak, csak már nem érdekel, mert nem vagyok boldogtalan. Az emberek azért foglalkoznak ezekkel a dolgokkal annyit, mert boldogtalanok.

2020. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!