Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás, a gondolatok valóra...

A vonzás, a gondolatok valóra válása nektek mukodik?

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna,szeritem ha ezt meglátja az emberem tuti rám ír, hogy amúgy még mindig nem nézted meg elégszer hogy megértsd?nos, egyszer kétszer bevált valóban,olyat nem mondok,amiről nem szeretném,hogy igaz legyen,de eddig nem kevés időbe telt,mire megtörtént a dolog,és ráadásul nem is úgy,ahogy akartam,szinte téptem azt a kevés hajam az idegtől,de itt van,itt mindenre választ kapsz,ha nem jön le a mondanivalója,nézd meg újra :

youtube.com/watch?v=lDJWOcHkSxE

2020. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint a vonzás törvénye? Persze, én 2 két éve kezdtem el "használni", ami nálam annyit jelent, hogy tudatosan alakítom az életemet, ügyelek arra, milyen gondolataim vannak, mire fókuszálok, nekem abszolút bevált, azóta sokkal jobban alakul az életem, és nem csak sodródom az árral, hanem én magam alakítgatom az életem. Ezzel egyetemben nem hiszem, hogy az lehetséges lenne az életünket 100%-ig a saját elménkkel irányítani, mert a külső tényezők is közrejátszanak.
2020. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól néznék ki ha működne... :DDDD
2020. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden gondolat valóság lesz de nem egy kijelölt helyen, egy meghatározott szerveződési formában, és időben. Nem azért vagy mert gondolkodsz... Azért gondolkodsz mert vagy.
2020. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bizonyos apró dolgokkal működik, más, nagyobb dolgokkal nem.

Azt pl bevonzottam, hogy írjon rám valaki, akivel már rég nem beszéltem, a lottó ötöst viszont nem tudom.

Csak egyszerűen elképzeltem, hogy ír, és úgy is történt.

2020. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokminden sikerült már amit "kértem" de nem akkor és úgy ahogy szerettem volna.

Példák.

8 éve nem tudtam valakiről semmit. Levelet írtam neki, de már nem az volt a címe. Több hónap telt el, egyszer csak csörgött a telefonom és ő hívott.

Szerettem volna új munkát több pénzzel, erre kirúgtak. Három hónapig nem volt munkám. Később jobb melóm lett több pénzzel.

Szerettem volna nyaralni, de nem volt pénzünk rá, erre teljesen ingyen mehettünk nyaralni.

A párkapcsolatok nem de a munkahelyek eddig mindig bejottek. Lakások is. Pénzügyek.

Fura ez. Az anyagi dolgok mindig alakulnak sokszor tőlem függetlenül, de az érzelmi-párkapcsolati rész mindig döcögős.

2020. jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!