Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Beszélget más is a növényeivel...

Beszélget más is a növényeivel és állatával telepatikusan?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem, de szuper lehet 😁 mit mondanak?
2020. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Föleg a növényekkel jo lehet. Csak kissé csendesek. Nem értik meg, hogy nagyot hallok.
2020. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Jajaja, én leginkább növényekkel. Az egyik növényem nagyon szuicid hajlamú, azt mondja mindig, hogy szívjam el.
2020. jan. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Az aranyhalammal szoktam beszélgetni, sőt néha még együtt is éneklünk, bár anyám azt mondta szívjak kevesebbet :D
2020. jan. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Én álandőan a fikuszt halgatom ahogy a kutyával veszekszik aki lehugyozta.


Nem múlnak a hangooooooooooooook....

2020. jan. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint, azt hiszitek hülyéskedek, vagy bolond vagyok, hogy rá tudok hangolódni a növényekre és állatokra...


Tényleg senki más rajtam kívül?

2020. jan. 26. 08:30
 7/11 anonim ***** válasza:

kifejtenéd?

Az állatokkal még úgy ahogy megvan a kommunikáció. Az állatok testbeszéddel, finom gesztusokkal, s a hang lejtéssel úgy ahogy érthetőek,...de a növényeket hogy? Megérzés, tapintás, vagy légmozgás (az ágak, szálak keltette dallam) vagy az ugyan így terjedő illatok rajzolnak ki benned képet?

2020. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Jaj, ne is mondd! A diffenbachia berágott a papagájra, mert a háta mögött kibeszélte a fikusszal, a tengerimalac meg beköpte őket.
2020. jan. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a muskátlit kelett kidobni a teraszra mert mindíg belebeszél az eszmeraldába az izaura tvn.
2020. jan. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egy ártalmatlan pirospozsgás szobanövény vagyok, néha locsolok ide-oda, meg szeretem a napot, a leveleimet a postás szokta izélgetni. El vagyok mint a befőtt, de az szörnyű, mert holtakról igazat vagy semmit.

Magamban szoktam beszélgetni, akkor én egy növénnyel beszélek. Utálom a vegetariánusokat, megérzem amikor az utcán elmegy egy közülük.

Elektromágneses vagyok, úgyhogy bármilyen intelligenciával képes vagyok kontaktusra. Ezért kedves Kérdező, igazat adok neked.


Már-ki

2020. jan. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!