Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell telepatikusan...

Hogyan kell telepatikusan üzenni? Honnan tudom, hogy megkapta az üzenetem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 20:05
 1/8 anonim válasza:
0%
Amennyiben az üzenet megérkezett, értesítő sms-t küld a dns-ed a telefonodra. A telefonszámod úgy tudod betáplálni a dns memóriájába hogy naponta 5x100 alkalommal elismétled elalvás előtt.
2014. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Válaszomat elküldtem telepatikusan. Koncentrálj és üzenj vissza, ha megkaptad.
2014. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz.
2014. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kell kérni a szolgáltatótól kézbesítési visszajelzést.
2014. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok körte! Vond vissza!
2014. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy telepatikusan (telepatikus nem egyenlő jóllakott gyógyszerész!) üzenni tudj, sokat kell gyakorolnod.

Közeli ismerőssel próbálkozz először, hogy a visszajelzés egyértelmű legyen.

Visszajelzés:

- megköszöni az infót személyesen;

- orrod erősen megüti öklét.

2014. nov. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Telepatikusan? Mi közvetíti az információt?
2014. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gabba8303 válasza:

Elméleti síkon elindulva egyáltalán nem lehetetlen a telepátia, hiszen az evolúciónak meglennének az eszközei hogy kifejlessze a megfelelő elektromágneses szervrendszert, hasonlóan mint a lorenzini ampullák...stb

Gondolom sokan tudják mi célt szolgál az lektroenkefalográf

ami a neuronok elektromos aktivitását érzékeli különböző frekvenciákon. nem kell nagy tudás belátni hogy akár egy rádióadó esetében egy megfelelő szervvel akár a gondolat is továbbítható ezekkel a frekvenviákkal/on. aki kicsit is járts az elektronikában és alapműveltséggel is rendelkezik saját testünkről ez logikusan levezethető. Akár elképzelhető hogy hasonó folyamat lejátszódhat kifejlődhet emberek agyában, mégis az Okkam borotvája elv alapján valószínűbb hogy nem létezik, mégis érdekes eljátszani a gondolattal

2014. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!