Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kilépni a fizikai...

Hogyan tudok kilépni a fizikai tedtemből és az asztrál testemmel bolyongani? A tudatos álmodás éa az aszrális kilépés közt mi a különbség?

Figyelt kérdés

Olvastam rengeteg dolgot ezzel kapcsolatban.

Hogy hogyan lépjek ki.


Azt írják hogy lazuljunk el teljesen figyeljünk a lélegzetvételre.


Eddig megy.

Képes vagyok annyira ellazulni hogy ne érezzem a kapcsolódást az ágyammal. Csak annyit érzek hogy vagyok.


Azt írják pár helyen hogy képzeljek el egy kötelet magam felett és másszak rajta fel.

Addíg csináljam amíg paralízis állapotban bem leszek.

Hiába mászok a kötélen sosem jutok el odáig☹ vagy mert elalszok vagy percekig mászok aztán szomorúan abbahagyom.


Vagy van mikor teljesen el kell lazulni és elképzelni ahogy az asztrál testemmel tolódok ki a fizikaiból és hasonlók. De én csak fekszem az ágyamon nem erzek semmit és egyszerűen nem tudom mit rontok el☹


Valaki aki profi ebben vagy már sikerült neki leírná hogy csináljam?


Mit kellene éreznem? Stb.



2020. jan. 26. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:

"A tudatos álmodás éa az aszrális kilépés közt mi a különbség?"

Azért erre itt is lehet válaszolni:

- tudatos álmodás az, ha bekapcsol a tudatod is álom közben. Erre vannak technikák, csak ne csináld sokszor, mert néha aludnod is kell.


- az asztrális kilépés pedig az, ha a testképed értelmezése felborul, és ún. testen kívüli élményed lesz.

2020. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!