Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezeket a jelenség...

Mi okozhatja ezeket a jelenségeket?

Figyelt kérdés
5 hónapja bérlünk egy lakást a párommal. Fura dolgok szoktak történni.. Pl.a rádiónk kb 7. alkalommal kapcsolódik be éjfélkor vagy picivel utána magától, 4 éve vettem eddig ilyet nem csinált. Egy éjjel arra ébredtem, hogy fázom. A párom ugyanabban a pózban feküdt mint mikor elaludt, keresem a takaróm, nincs sehol, kapcsolom a villanyt és basszus 3 méterre volt tőlem a szoba sarkában. Mikor munka után hazaértem, az ágyunk (ami nagyon nehéz) ferdén kb fél méterre el volt tolva a helyéről(senki nem volt otthon nappal) . Van egy kaputelefon, ami nem működik, de 2szer hallottam halkan, recsegve (mintha egy régi rádió szólna) egy gyereket énekelni belőle.
2020. febr. 6. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé jellegzetes, amiket leirsz, egyértelműen valamilyen szellemi jelenlét. Én egy katolikus pap segitségét kérném.
2020. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állítsatok egy kamerát este az ágyatok elé.
2020. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szia,en mar ott se lennek!!"""""!!!!!!amythivillahhhhh,tipli gyorsan
2020. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyből felébredtek a rádióra?
2020. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen egyből felébredek, de gyakran nem is alszok még abban az időben, rossz alvó vagyok és minden neszre is felébredek.
2020. febr. 7. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos létezik ilyen dolog, én is tapasztaltam furcsa dolgokat. Nem halt meg mostanában rokon,barát, ismerős?
2020. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem történt ilyesmi szerencsére. Nem merek kamerát kitenni, parázok attól mit vehetne fel. Ebben a hónapban egyszer felkapcsolódott éjjel a villany magától. Párom szokás szerint aludt mint a bunda, én kb éjfél előtt aludtam el, de nagyon rosszul alszom, szinte éber alvás és egyszercsak világos van. Majdnem kifutottam a világból. Most másik lakást keresünk tuti hogy nem maradok itt tovább.
2020. márc. 7. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!