Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bányaféreg okozhatja az...

Bányaféreg okozhatja az összes depressziós tünetegyüttest?

Figyelt kérdés

Én is a twitteren láttam ezt a hírdetést egy fúiskolát végzett természetgyógyásztól. [link] aki szerint 3 elektrosokkos kezelés után a bányaféreg, ami a depresszió okozója elpusztúl és normális életvitelre térhet az ember. Persze elsőre az ember ezt viccesnek gondolja, de utánaolvastam a férgekről és nagyon sok esetben az emberben magában élősködik [link]


Egy bőséges cikk erről [link] Nem vagyok biológus, ezért kérdezem. Nem lehet-e az, hogy bizonyos esetekben ezek a bányaférgek nem érnek el olyan nagy populációt, hogy olyan tünetek legyenek pl láz, hányás, eszméletvesztés stb, hogy orvoshoz menjenek az emberek, de annyira elég a hatása a szervezetben, hogy depressziót okozzon.


Másrészt pedig régen is a pszichiátrián elektrosokkal kezelték az embereket az orvosok, akik tudósok lévén azért azzal kezelték, mert hatott, de miért is hatott? Lehet, mert megőlte a férget, de ma már azt hiszik kiváltja az antipdepresszáns.


Lehet hogy a depresszió igazi oka férgesedés az agyban ? [link]


2016. nov. 7. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem hatott. De én tényleg azt ajánlom sokkoltasd magad :D


Jobb, ha egy ilyen elhullik bányaféreggel együtt, míg elvegetál és mindent külső körülményekre fog. Ahelyett, hogy saját magán változtatna :D


Itt a napi sirám :D Depressziós vagyok ó anyám, minek éljek, de szär az életem :D

2016. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem! A depressziónak lelki okai vannak. A sokkterápiához nem értek minek és miért csinálják.
2016. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Napjainkban ” csak” Szudán, Ghána, Nigéria, Mali, Togo, Burkina Faso, Etiópia, Nigéria és Elefántcsontpart számít endémiás területnek."


Igen, könnyen lehet! De én Magyarországot, Középeurópát, sem Európát nem látom a felsorolásban.

Tehát a feltételezésed hajmeresztő!

2016. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
baromság.
2016. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
agyféreg
2016. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem a bányaféreg hanem a Goa'uldok

[link]

Régen sok betegséget érvágásos kivéreztetéssel gyógyítottak. Ezek szerint a vér okozza a betegségeket. Ha teljesen kivérzel akkor nem leszel már többet beteg.

Vagy inkább mégis bízzuk az orvosokra ezeknek a kérdéseknek az eldöntését. Ők mégiscsak többet tudnak mint mi.

2016. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2: Hat, ha lelki okai vannak, akkor nyilvan a lelekféreg okozza. Banyafereg, agyféreg után, ez már a legkevesebb...
2017. dec. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!