Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Laposföld hívők! Szerintetek...

Laposföld hívők! Szerintetek miért hazudják azt, hogy a Föld gömbölyű, mi belőle a haszon?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy igaz a teóriátok. A NASA, a csillagászok és töbmillió ember hazugsággal tömi a világot, nevezetesen avval, hogy a Föld gömbölyű. A felvételek is mind hamisak. De miért tennék ezt? Milyen hasznuk származik belőle? Erre még nem láttam sehol választ.
2020. febr. 10. 07:49
1 2 3
 21/24 Wadmalac ***** válasza:

Én már hallottam, olyan vázlatos választ, hogy azért, hogy az embereket jobban tudják irányítani meg kihasználni ezzel a hazugsággal.

Nesze semmi, fogd meg jól.


Íme, még van egy laposföld-wikipédiájuk is, GYK-val. :D

[link]


"This likely began during the Cold War's 'Space Race', in which the USSR and USA were obsessed with beating each other into space to the point that each faked their accomplishments in an attempt to keep pace with the other's supposed achievements. Since the end of the Cold War, however, the conspiracy is most likely motivated by greed rather than political gains, and using only some of their funding to continue to fake space travel saves a lot of money to embezzle for themselves."

2020. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%
Az a hasznuk belőle, hogy kilóra adják. Mivel gömbölyű és tömör, többet nyom a mérlegen, mintha sík lenne.
2020. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
61%
A földgömb biznisz miatt!
2020. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
A Föld geoid alakú, nem henger
2021. dec. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!