Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gáz, ha oda vagyok a hold,...

Gáz, ha oda vagyok a hold, csillagászatért?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a hold állása, a csillag képek jelentése. Horoszkop. Bár az utóbiban nem annyira hiszek,de érdekes.


Nem csak ezzel vagyok így, hanem mindennek érdekel a jelentése, pl. Még a színek, nevek...

És úgy állok a dologhoz


2020. febr. 12. 16:46
 1/5 A kérdező kommentje:
És nem is az,hogy miből áll, miért van. Hanem a jelentésük,meg amit írnak róla.
2020. febr. 12. 16:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
drága, te nem a csillagászatért vagy oda hanem az asztrológiáért
2020. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én odavagyok a csillagászatért, de az asztrológia és társai messze hidegen hagynak. Szerintem nem gáz, nem is értem, hogy miért lenne az.
2020. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Összekeverted az asztronómiát az asztrológiával, könnyen megeshet a köreidben.
2020. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a csillagászatért (idegen szóval asztronómia) lennél oda, azzal semmi gáz nem lenne. Szép dolog, az egyik legősibb természettudomány, és a matematikánk jelentős része ebből lett származtatva.


De te sajnos a csillagjóslásért és horoszkópért vagy oda, ami idegen szóval asztrológia. Sokat számít az a pár betű eltérés a kettő között.


Ha vannak barátaid akik így elfogadnak, akkor oké. De pl egyetemen ne nagyon derüljön ki, mert egy jóérzésű prof sem akarna ezotériás szakdolgozóval egy lapon említve lenni.

2020. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!