Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb összeg,...

Mi volt a legnagyobb összeg, amit az ezotériára költöttél? (pl. Szerelmi kötés, rontáslevétel stb. )

Figyelt kérdés
Mennyire volt sikeres?

2020. febr. 23. 20:33
 1/7 Nxs ***** válasza:
88%
Nem trolkodás-bol írom de 0 Ft .
2020. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Az ezotérikus dolgok ingyen vannak. Akik pénzt kérnek, elméjükben nem tarthatnak olyan szinten, hogy annak lehessen nevezni, amit elbohóckodnak. Így erre a válasz csak is 0 ft lehet, máskülömben az ember illúzióban él, hogy amit vele csináltak, ezotériához kapcsolható, míg valójában nem.


Isten rendszerében nincs pénz. Mást kapsz s máshogy fizetsz. Pl nekem eltört az orrom, hogy végre megtanuljak egy fontos leckét.

2020. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az említett dolgokra nem költöttem pénzt, de ufo-és ezoterikus témájú könyvekre amíg volt pénzem rá valahol 20 és 30 ezer között volt egy pár alkalommal, amikor egyszerre sok könyvet vettem. De az összes ilyen témájú könyvem árát meg sem merem becsülni, hogyha összeadnám mindet. Sőt még azt sem tudom, hogy mennyi ilyen könyvem van, néhány polc tele van velük.
2020. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

#2

Nem azért tört el az orrod, hogy megtanulj egy leckét. Azért tört el az orrod, mert megütötték v. ráestél.

Minden mást te magyarázol bele az elmével való azonosulás által.

2020. febr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Red Vixien: köszönjük a napi hittérítést, igehirdetést :) Jehova v. valami újabb szektában nyomod? Nem szoktál a Nyugati aluljáróban te is prédikálni? :)


Jósra, sámánra, mágusra a leghelyesebb, leghasznosabb összeg amit elkölthetsz 0.0,- Ft. Akik már költöttek rá ezt mondják.

2020. febr. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Vettem egy csomag füstölőt ezo boltban 200 forintért. Abszolút sikeres volt, elvette a fingszagot.
2020. febr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
35Eft Szerelmi kötés
2020. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!